63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 skoro nov - Zamena

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 Kako nov, koristen pomalku od edna god...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
12 авг 13:44Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) Asus I5 Ram memory 8Gb Grafika Nvidi...


249 €
или предлог цена
12 авг 00:05Macbook air 2013

Shitet macbook air 13,3 inch ekran 128 gb ssd i5 procesor Viti 2...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
09 авг 14:16Laptop HP Elitebook 840 G1- 14"/i7/8gb

Se prodava Laptop ****HP Elitebook 840 G1**** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
330 €
07 авг 18:17Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512) : Spec...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:17Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:17Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,vo rabotna sostojba so neispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:16Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 €
07 авг 18:16Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:08APPLE MACBOOK AIR 2020 KUPEN VO APPLE FULL PACK

Apple Macbook Air 2020 GOLD Za podetalni informacii javetese


900 €
или предлог цена
06 авг 00:27Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 авг 16:11Laptop dell moze zamena

Kompijuterot e vo dobra sostojba i raboti sovrseno mozna e zamena sam...


6.500 МКД
или предлог цена
02 авг 17:46Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz,...


140 €
или предлог цена
18 јул 13:56Se prodava a moze i zamena

Laptopot e vo solidna sostojba moze zamena za desktop so moja doplata...


6.300 МКД
или предлог цена
09 јул 10:51EVO 11.6" so garancija

se prodava laptop 11.6", 4 gB ram , so licenciran windows 10 cena: 7...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јун 16:20nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


25.000 МКД
или предлог цена
06 јун 10:39ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
31 мај 22:40prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
24 мај 15:42Dell Insprion 15 7000 Series

Dell Insprion 15 7569 External Specs: Display: 15.6 inch IPS FHD 192...


30.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:40MacBook Pro 16" i7 16GB (2013)

Se prodava MacBook Pro. Laptopot e odlicno socuvan. 2.4 Ghz Quad-Co...


550 €
или предлог цена
31 мар 12:43MacBook Pro 2013 god. I5 Kako nov

Se prodava MacBook Pro mnogu malku koristen.Raboti bezprekorno,bateri...


400 €
или предлог цена
10 мар 21:18SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
06 мар 13:21Se prodavat 2 Lenovo laptop

Se prodavat 2 laptop Lenovo Gaming so vgradeni performansi Lenovo B50...


600 €
или предлог цена
01 јан 22:01Hp 13.3" i3 5th generation

baterija drzi mnogu moze i bezz hdd i bezz ram cena komplet 130euro...


100 €
или предлог цена
08 дек 14:28SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz Insta...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:08Legion Y530

Specs: i5 8300h 2.3 - 4.0 ghz Nvidia gtx 1050 4gb 1920x1080 Ssd ...


400 €
или предлог цена
28 ное 14:10Koristen super zachuvan laptop

Koristen super zachuvan laptop


190 €
или предлог цена
08 мај 19:46Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 ...


350 €
или предлог цена
22 апр 11:19MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...


550 €
или предлог цена
18 мар 14:06Lenovo Legion Y540

i7-9750H 16GB RAM Nvidia GTX 2060 512GB SSD NVME PCIE M.2 15.6'' ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 мар 11:26Se prodava lenovo vo odlicna sostojba

I5 5gen 4gb ram 120gb ssd disk +Amd radeon dedicirana graficka La...


15.000 МКД
или предлог цена
17 фев 15:58Prodavam laptop

Prodavam laptop so nego ide gratis camera tele 071332248


130 €
или предлог цена
07 фев 16:09Lenovo Legion Y530 Gaming laptop

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, ...


55.000 МКД
или предлог цена
09 дек 13:14Laptop Lenovo,Dell, Hp

Lenovo thinkpad Dell prosupport Hp probook i dr CPU i3 i5 i7 R...


150 €
или предлог цена
29 окт 15:43DELL Latitude i7 M640 2.8ghz

DELL LATITUDE i7 M640 2.8 ghz 4GB ram baterija drzi odlicno ! ce...


160 €
или предлог цена
06 сеп 20:37Hp EliteBook i5

Hp EliteBook i5


150 €
или предлог цена
25 авг 01:08Hp EliteBook i5

Hp EliteBook i5


155 €
или предлог цена
09 авг 00:50Toshiba Mini Netbook

Toshiba Mini NB205-N325BL 10-Inch Netbook, 1.6GHz Intel Atom N280 Pro...


150 €
или предлог цена
13 јун 13:00Hp ELITEBOOK i5 2520M 2.5ghz 14.1"

Hp Elitebook i5 2520M 2.5 ghz 4GB ram memorija HDD 500 GB bateri...


10.000 МКД
или предлог цена
07 јун 21:17HP EliteBook 8560p I7

HP EliteBook 8560p I7


200 €
или предлог цена
29 мај 01:18Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам