19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za centriranje

Se prodava masina za centriranje na preden i zaden trap HPA C400.. so...


По Договор
или предлог цена
22 јан 13:29Kompresor Trudbenik Doboj 500l

Se prodava kompresor Trudbenik Doboj 500l vo odlicna sostojba!


1.200 €
или предлог цена
22 јан 13:28Se prodava demonterka

Se prodava italijanska demonterka avtomatska vo perfektna sostojba


1.200 €
или предлог цена
22 јан 13:28Машини за Авто Сервис и Вулканизер

-Двостолбна дигалка (лифт) германска ZIPPO = 1200 евра - - Prodadeno-...


1 €
или предлог цена
18 јан 07:38AVTO PERALNA POD KIRIJA

Peralna pod Kirija Moze i Samousluzna Komplet masini Bunar za Voda...


По Договор
или предлог цена
17 јан 10:29Hidraulicen 10 tonski klip za istegnuvanje vozila

Hidraulicen klip za istegnuvanje vozila 10 tonski CENA 15.000


15.000 МКД
или предлог цена
17 јан 10:18Nova profesionalna masina za ispravuvanje bandazi NITROMAC

✅Nova profesionalna masina za ispravuvanje bandazi NITROMAC 5 TONSKA...


2.000 €
или предлог цена
12 дек 15:56Pasta za mienje Race glicerinska so miris na limon

Pasta za Mienje Race glicerinska so miris na limon vo kanticka 5kg c...


800 МКД
или предлог цена
03 ное 09:53SE PRODAVA Trofazen elektromotor

Trofazen elektromotor 3.5kw 1450 vrtezi vo min Cena po dogovor Ko...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 21:43Testeri za kompresija i ulje

Testeri za kompresija i ulje


По Договор
или предлог цена
06 јун 09:50Nov Alat za ispituvanje na ladnjaci i sistem za voda

Nov Alat za ispituvanje na ladnjaci i sistem za voda


150 €
или предлог цена
16 јан 13:06Profesionalna demonterka za gumi 24 cola nova

Profesionalna demonterka za gumi (runflat) do 24 cola avtomatska mo...


2.400 €
или предлог цена
05 окт 10:42Set za vadenje oprugi na ventili

Set za vadenje oprugi na ventili


5.000 МКД
или предлог цена
25 јун 14:22Demonterka za gumi skoro nova

Demonterka za gumi malce koristena skoro nova do 22 cola monofazna we...


1.400 €
или предлог цена
03 фев 09:47Set za merenje kompresija vo cilindri za benzinci

Set za merenje kompresija vo cilindri za benzinci


2.500 МКД
или предлог цена
05 дек 13:32Karcher 190 bari profesionalen trofazen

Karcher 190 bari za perenje koli so nov pistol novo crevo ( 10m ) se...


500 €
или предлог цена
26 јан 13:55Hemisko cistenje Poliranje na vozila Crystal CaR

>>>>>Crystal CaR<<<<< >Hemisko cistenje na vozila so specijalni Sona...


1 €
или предлог цена
30 јун 16:00Set za demontaza na Sponi - Jabucici

Set za demontaza na sponi,jabucici.... GEKO polsko proizvodstvo Mo...


2.700 МКД
или предлог цена
26 јун 12:36Manometar za merenje na vakum i pritisok na benzin

manometar za merenje pritisok na benzin


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 08:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам