584 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficka RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro

GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro ASUS TUF GEFORCE 30...


490 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

22 ное 17:05Промовирано

DELL Inspiron 7490, i7 10th generation!

Laptop Dell inspiron 7490, i7 10th generation Ram: 8 gb Memory SSD: 5...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

28 ное 21:56Промовирано

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancija. https:/...


690 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:11Промовирано

Se Prodava Lenovo Y520-15IKBN

Cena Po Dogovor Odgovaram Na Viber,Whatsapp Lenovo Legion Y520-15IKB...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:13Pentium 4 malce skershena plastika ispraven

Cena evtino


500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:21ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancija. https:/...


690 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:11Gigabyte xTreme gaming gtx 1070 (high end verzija)

Pomegju najdobrite verzii na gtx 1070, mnogu tivka i niski temperatur...


9.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:55Gigabyte GT 1030 gddr5 edition

Nema problemi, ne e koristena za majning Broj: 071351801


Вчера 12:30Asus K53E (i5-2410m)

Asus k53e I5-2410m 4gb ram 640gb hdd


4.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 07:50Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
02 дек 15:57MENUVAM GeForce RTX 3060 LHR

Menuvam Ge Force RTX 3060 rabotena necel mesec originalno pakuvanje z...


02 дек 15:57СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 12:56Ram 16 GB DDR4 2400T

Ram memoria za laptop Samsung 16 GB 2RX8-PC4-2400T-SE1-11


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 12:23Processor intel core i7-4790

Sockets Supported FC LGA 1150 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:23RAM 8 GB DDR3 1600MHz za Laptop

RAM 8 GB DDR3 1600MHz za Laptop Samsung


1.700 МКД
или предлог цена
30 ное 12:22RAM 8 GB DDR3 1600MHz

Samsung RAM 8 GB DDR3 1600MHz


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
30 ное 12:22Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4GB-1333- MHz 700Den Ram Memeory DDR3 4GB-1600 MHz ...


700 МКД
или предлог цена
30 ное 12:22HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


29 ное 19:40Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 13:55Processor intel core i7-3770

Sockets Supported FC LGA 1155 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 13:54Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 1500 den Lenovo 8 inci 1500 den Len...


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

29 ное 08:27DELL Inspiron 7490, i7 10th generation!

Laptop Dell inspiron 7490, i7 10th generation Ram: 8 gb Memory SSD: 5...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

28 ное 21:56Orginalni Tasni za Laptop i Tablet V7

Water-resistant Neoprene Laptop Sleeve Laptop Size: 14.1 in Color: ...


900 МКД
или предлог цена
27 ное 15:46Slusalki Omega Varr & Genesis Argon 200

Se prodavat Slusalki : OMEGA VARR =1000den Genesis argon 200=1000Den ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
23 ное 22:284K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor. Go davam poradi nekoristenje....


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
23 ное 17:122x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
23 ное 15:09HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06Dell optiplex 3080 New i3 8gb 256 nvme

Dell optiplex 3080 New Monitor DELL 22" P2222H IPS Full HD (1080p)...


22.900 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

22 ное 17:06Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

22 ное 17:06HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:05Graficka RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro

GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro ASUS TUF GEFORCE 30...


490 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

22 ное 17:05КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


22 ное 17:05LENOVO 15.6"SIMPLE TOPLOADER T1050

✅Lenovo T1050 është një çantë e hollë dhe kompakte me xhepa të përs...


799 МКД
или предлог цена
22 ное 17:04ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
22 ное 17:04Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:04Apple MacBook

Apple macbook 13 inci 3h baterija drzi 120gb ssd Mn dobra sostojb...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 15:49Lenovo Thinkpad i3 1TB

Lenovo Thinkpad so Windows 10 instaliran, nema nikakvi problemi, rabo...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

18 ное 09:36HP Laptop 17"

HP laptop 17" so HP polnac. Slikite se od laptopot Ne prakam po kar...


4.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 16:21Dell 24" Monitor 4K

Se prodava Dell 24" Monitor – P2416D so 4k rezolucija (2560x1440)


11.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:41t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:33Se Prodava Acer Aspire 5 Vo Odlicna Sostojba

Laptopot e koristen no cuvan, specifikaciite gi imate vo slikite, sup...


270 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 19:35Desktop kompjuter + monitor + biro

Prodavam desktop so monitor i biro Ismail 070688507


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

09 ное 19:28Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам