Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigabyte xTreme gaming gtx 1070 (high end verzija)

Pomegju najdobrite verzii na gtx 1070, mnogu tivka i niski temperatur...


9.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:55Gigabyte GT 1030 gddr5 edition

Nema problemi, ne e koristena za majning Broj: 071351801


Вчера 12:30Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
02 дек 15:57MENUVAM GeForce RTX 3060 LHR

Menuvam Ge Force RTX 3060 rabotena necel mesec originalno pakuvanje z...


02 дек 15:57Processor intel core i7-4790

Sockets Supported FC LGA 1150 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:23RAM 8 GB DDR3 1600MHz

Samsung RAM 8 GB DDR3 1600MHz


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
30 ное 12:22Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4GB-1333- MHz 700Den Ram Memeory DDR3 4GB-1600 MHz ...


700 МКД
или предлог цена
30 ное 12:22HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


29 ное 19:40Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 13:55Processor intel core i7-3770

Sockets Supported FC LGA 1155 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 13:544K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor. Go davam poradi nekoristenje....


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
23 ное 17:122x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
23 ное 15:09HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


22 ное 17:05Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:04Dell 24" Monitor 4K

Se prodava Dell 24" Monitor – P2416D so 4k rezolucija (2560x1440)


11.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:41t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:33Napojuvanje za desktop kompjuter. Напојување

Продавам напојување за десктоп компјутер


800 МКД
или предлог цена
05 ное 16:33TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


04 ное 10:09MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

🔷MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO 🔷Уживајте во пишување с...


29 окт 23:20SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
29 окт 23:18Gluvce MOUSE REDRAGON GRIFFIN M607

Se prodava Skros nov kupen pred nedela i pol vo Neptun So garancija 1...


16 окт 18:08Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
13 окт 15:31Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


2.500 МКД
или предлог цена
10 окт 15:51MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
04 окт 10:55Gigabyte GTX 770 2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba


29 сеп 17:38Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


20 сеп 11:21Rigovi oprema

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi Graficki Procesori M...


02 сеп 11:34MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...


370 МКД
или предлог цена
10 јун 12:43Hard disk WD Red 14 TB Novi

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania kaj nas se proda...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:48Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
08 апр 15:51Intel Core i7-860 1 st Gen

Sockets Supported LGA 1156 Intel® Core™ i7-860 Processor 8M Cache, ...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 15:17B100 OPTICAL USB MOUSE

🔴B100 OPTICAL USB MOUSE ✅Optical Tracking ✅DPI (Min/Max): 1000± ...


25 јан 23:31MX-4 | Thermal Compound

🔴 MX-4 | Thermal Compound ✅Површините на процесорот и кулерите се...


1.599 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

🟥NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB ✅NV1 NVMe ™ PCIe SSD на Kingston е сушти...


13.499 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31Epson wf2630 so Ciss NOV

Prodavam nov epson wf 2630 printer, skener, kopir so wifi. Na printer...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 10:22Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам