2310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorola E7

Se prodava nov Motorola E7, neotpakuvan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 12:12Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 јун 11:41Промовирано

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
26 јул 17:45Промовирано

Garmin Instinct Graphite

Се продава Garmin Instinct Graphite, многу малку користен, купен од а...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 22:10Iznajmuvanje i prodazba na bubica, bubici бубица

НЕГОТИНО, КАВАДАРЦИ Блутут картичка бубица ✅Препишувајте без ника...


599 МКД
или предлог цена
Денес 21:51IPhone 12

Se prodava iPhone 12 nov 64gb staklo za kontakt samo na ovoj broj n...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 21:26Iphone 11 odlicen

Iphone 11 Red product! Kako nov nikogash ne otvaran, site delovi o...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:57POCO F4 GT 12/256

Poco f4 gt 6 dena koristen Full pack 12/256 120w polnac 1 god garanc...


559 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
569 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:34Ekran za LG v20

Nov orginalen ekran so ramka


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:27Samsung Galaxy Watch 4 Black POSLEDNA GENERACIJA nov model

Samsung Galaxy Watch 4 Black POSLEDNA GENERACIJA nov model Full Bl...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:47XIAOMI MI11T

Телефонот е со гаранција уште 16 месеци,користен е многу малце,причин...


300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
310 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:35Honor 50 Lite НОВ НЕОТПАКУВАН (МОЖЕ И ЗАМЕНА)

Марка: HONOR 50 Lite Опис: - Телефоните се нови неотпакувани со ...


13.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 17:29Alcatel телефони на копчиња

Супер телефони на копчиња, перфектни за повици, имаат слајд копче за ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 17:29Samsung Galaxy S5 mini ODLICEN TELEFON SO 6M GARANCIJA

Продавам прекрасен модел на Самсунг кој сеуште работи екстремно брзо,...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 17:28HONOR 50 5G nov nekoristen

Nov neaktiviran 16.000 den, ovaa cena ja nema od fabrikata da go kupi...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

XIAOMI REDMI 7

socuvan kako nov rabiti na site mrezi bez zameni CENA FIKSNA


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:33  НОВ ОГЛАС

NOV SAMSUNG A33 5G 24M TELEKOM GARANCIJA

NOV SAMSUNG A33 5G 24M TELEKOM GARANCIJA BEZ ZAMENI


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:31  НОВ ОГЛАС

IPhone X 64GB БЕЗ ТОЧКА !

Се продава IPhone X како нов без ниедна забелешка на него. Телефонот ...


265 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:02  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy J3 2016

Се продава Samsung Galaxy J3 2016 перфектно сочуван. Телефонот посед...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:33  НОВ ОГЛАС

iPhone 8 Plus full pack

✅️IPHONE 8 PLUS ✅️64GB ✅️Neverlock ✅️Tru tone ✅️Fingerprint 🔋Halth ...


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:32Samsung A13 64GB - Novi Neaktivirani - 24 Meseci Garancija

Samsung A13 64GB 24 Meseci Garancija📝 Cena👉159€ 📞071-777-227 �...


159 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

Prodavam Iphone 8 Plus

Se prodava iphone 8+, 64 giga vo odlicna sostojba. Prv sopstvenik ...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:41Prodavam Zlaten Broj 070/855-755 NOV!!!

Prodavam zlaten broj nov voopsto ne koristen.Brojceto e na moe ime i ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Денес 14:28Samsung S21 Ultra 5G ---iBuy Mobile---

Samsung S21 Ultra 5G 24 Meseci Garancija 🔝Cena👉839€ 📞071-77...


839 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:02Samsung S22+ 256/8GB ---iBuy Mobile---

Samsung S22+ 256/8GB Nov --24 Meseci Garancija --Neptun-- 🔝Cena�...


849 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:02iPhone XS 256GB Gray - KAKO NOV

Се продава iPhone XS 256GB Gray. Батеријата е на 82% - држи еден ден...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00Се продава Huawei P40 Lite Топ Состојба

Се продава Huawei P40 Lite ✅ T - Mobile Гаранција 6 месеци ✅ Телефоно...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:54Otkup na mobilni telefoni

Najrealna isplata na vasiot mobilen telefon 24/7 📍iBuy Mobile 📞...


999 €
или предлог цена
Денес 12:43Dodatoci za Mobilen Telefon

Nadvoresna baterija za Tel Cena 950 den Tel 075987889


950 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Samsung A10 Blue

Samsung A10 Blue Poloven kako nov, raboti na site kartici. Cena 43...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:40Samsung A10 Red

Samsung A10 Red. Poloven socuvan, raboti na site kartici. Cena 4300...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:40Xiaomi Redmi 5A

Xiaomi Redmi 5A Ispraven, raboti na site kartici. 2600.den Gratis...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:40Samsung buds live novi orginalni slusalki kupeni od thome

Rabotat na site android I ios


75 €
или предлог цена
Денес 11:39Samsung A20 e ekstra socuvan kako nov dual sim

raboti na site mrezi


85 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
89 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:39Samsung note 10 lite ekstra socuvan raboti na site mrezi

top


209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:38Apple (iphone) 13 pro max esktra nov pred 1 mesec aktiviran

koristen 5/6 dena bukvalno nov 256GB


1.095 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.100 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:38Apple (iphone) 12 samo aktiviran raboti na site mrezi

komplet so garancija kutija ni kabelot ne e otpakovan


585 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:38Apple(iphone) X odlicen nikogas ne servisiran

Doaga komplet so kutija i site dodatoci face detection✓ true tone✓...


265 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:38Apple(iphone) 7 odlicen raboti na site mrezi

doaga komplet so kutija


109 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:38PRODAVAM XIAOMI REDMI 10

Prodavam Xiaomi Redmi 10 telefon nov voopsto ne koristen 4 G LTE


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:35XIAOMI MI MIBRO COLOR SMARTWATCH

nov nekoristen xiaomi mi smartwatch cena 2000den fiksna


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 11:15NOV XIAOMI NOTE 10 PRO 8/128GB GARANCIJA

CENATA E FIKSNA nov vo kutija so Garancija 8gb ram 128gb memorija ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:14Samsung galaxy A52s 5g full pack i garancija

2x Samsung galaxy A52s 5g 6/128gb neverlock full pack so 2 godini gar...


245 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:52Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам