Гостивар
                           
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:49Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 12:56Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 12:56Vila mavrovo

Se prodava kompletno renovirana vila vo mavrovo na top lokacija kaj ...


71 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 23:58  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


560 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 21:57Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 окт 13:03Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 сеп 10:15Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 сеп 09:38Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 сеп 21:32Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 сеп 17:45kuca

se prodava kuca so 700m2 full namesten uste edna markica ima za grade...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

19 сеп 12:41Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Kucha vo Naselba Dutlok

Se prodava kucha vo Naselba Dutlok kaj vlezot na medicinskoto uchilis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 сеп 12:38SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER JETES

SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER ME SHUME INFORMATA PARAQITENI NE KETE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

09 сеп 11:38Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

08 сеп 09:50Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 авг 22:32Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 авг 09:03Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 авг 12:40Kukja (lepenka) na glavna ulica vo Dutlok

🗣Се продава куќа во населба Дутлок, Гостивар 📐Карактеристики: -...


75.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 авг 12:40shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

08 авг 15:45Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavat apartmani vo mavrovo so pogled na ezero i ski terenite do...


1.290 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 јул 00:06Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јул 15:07Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55My home your home

куќата е во центар на 3 чекори од важен историски центар контактирајт...


480.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 јул 17:08Samostojna kuka Gostivar (sproti uciliste Goce Delcev)

Se prodava samostojna kuka vo Gostivar, na ulica Gave Lazareski, spro...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јул 12:37Се продава куќа со плац во Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 ку...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 19:54СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ГОСТИВАР

Se izdava kukja na ul”Mara Ugrinoska” 112 sproti poraneshno Mermeri.3...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 22:04Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


150.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 13:00Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:08Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа во Гостивар за цената и сите други информации на теле...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:07Mesto vo centar Za izgradba Gostivar

Mesto vo gostivar vo Centar Poveke informaci javetese 070571520


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 01:34Se prodava kuka

Se prodava na ubava lokacija Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 07:48Kukja/Куќа na dva sprata vo Gostivar sprоti Vodovod

Телефонски број за контакт: 075 798 001 Се продава куќа на ул.Свет...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 мар 12:49Agencija Top Point MG agjencioni per patundshmeri

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 фев 11:17Kuka na 3 sprata

Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kuca na 3 sprata plus potkrovje

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам