Аеродром
                           
6656 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Станови за краток престој и ноќевање

Се изнајмуваат луксузни станови од 50м2 за краток престој и ноќевање ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

19 сеп 21:03Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:18AERODROM -SKOPJANKA kaj Meze Bar 85m2 na

AERODROM-SKOPJANKA kaj Meze Bar se prodava trosoben stan na 3 kat so ...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:07СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ- ВО КАПИТОЛ МОЛ

ШИФРА: 1029R ЦЕНА: 800€ + тековни трошоци Се издава луксузен дв...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:03СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ЕКВИЛИБРИУМ

ШИФРА: 1252R ЦЕНА: 300€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:01izdavam apartman 43 m2 aerodrom posle tabako 2

STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA . SE IZDAVA APARTMAN NALA ZA KRATOK P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:01Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se iznajmuva apartman nala , posle t...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:00СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - ВО РЕОНСКИ

ШИФРА: 1419R ЦЕНА: 360€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО МИЧУРИН

ШИФРА: 1280R ЦЕНА: 280€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59PLAC KAJ ZLATNO BURE-KUCKOVO 350m2

SE PRODAVA PLAC OD 345 m2 PRED KUCKOVO NA PATOT KOJ ODI PREMA ZLATNO ...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:54Izdavam stan

Izdavam luksuzen stan opremen so kozna garnitura Simpo, Klima, masina...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:36Se iznajmuva apartman za kratok prestoj vo Aerodrom

Se iznajmuva apartman za kratok prestoj vo Aerodrom Ulica Pandil Sis...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:364-SOBEN NAMESTEN KAJ MAJCIN DOM -AERODROM

SIFRA 21346 Se izdava namesten 4-soben stan vo Aerodrom kaj hotel ...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:36Garaza Aerodrom

Izdavam podzeMno parking mesto na -1, vo zgrada na Bul. Treta Makedon...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 11:06Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:41  НОВ ОГЛАС

Zamena na kuca

Nudam zamena na kuca za soodveten stan vo Skopje ili Ohrid,kucata ima...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:37Prodavam plac vo Lisice so 5 markici

Prodavam plac vo Lisice na Gjorgi Kapcev,Blizu do posledna avtobuska ...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:28Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


175.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:12KRATOK PRESTOJ - aerodrom (get kafe)

se izdava komplet namesten apartman so posebna spalna, internet, kabe...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:07APARTMAN NA DEN (aerodrom)

izdavam kompet namesten apartman na den vo aerodrom kaj skopjanka, na...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:06STAN NA DEN (garsonjeri, ednosobni,dvosobni,trosobni)

IZDAVAME stanovi na den, komplet namesteni za vasite gosti ili sorabo...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:06Izdavam dukjan / deloven prostor / kancelarija vo Biser

Se izdava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centar...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 10:03SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:57Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:50Издавам спрат од куќа

Издавам комплет наместен спрат од куќа во ново Лисиче. Спратот е ето ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:39Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
Денес 09:27Se prodava baraka vo naselba lisice

Se prodava baraka vo naselba lisice na odlicna lokacija sproti outlet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:24Дуќан во Т.Ц Бисер

Се продава или издава дуќан во Т.Ц Бисер во средината, прв кат, центр...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 09:16Nov trosoben Stan, Nevselen perfekna lokacija

Prodavam Nov, Nevselen, Prazen Stan, 2 spalni. Aerodrom, odlicna loka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:47  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Trosoben Namesten Stan 65m2 vo Aerodrom

Se izdava 3 soben namesten stan vo Aerodrom. Vo blizina na Majcin D...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:40Prodavam renoviran stan vo Aerodrom

Prodavam stan vo Aerodrom pozadi Vero na prizemje Tel za kon...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:15Продавам Нов Стан

Продавам нов стан Гарсоњера на 2 спрат 30 квадрати во зграда на Урбан...


1.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:12Продавам Нов Стан

Продавам стан 46 квадрати на 9 спрат во зграда на Саник нов не вселув...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:12Stan vo reonski centar Aerodrom

Se prodava 3 soben stan vo reonski centar Aerodrom. Stanot e 72m2 + 6...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:06Se izdává garaza co Aerodrom , pozadí Biser kaj pazarceto

Se izdává Zidana garaza pozadí Biser vo Aerodrom vednas


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 23:26Продавам нива во Чатал, Долно Лисиче

Продавам нива за секаква намена - обработување или градење. Има струј...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:46Продажба на стан, совршен дом!

Се продава стан во Скопје - Стар Аеродром близу Тобако 2. Станот има ...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:15PRODAVAM NAMESTEN STAN 58M2 PLUS 3M2 PODRUM NOVO LISICE LISA

PRODAVAM DELUMNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN 58M2(54m2+4m2 BALKON) + 3M2 P...


84.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:22ИЗДАВАМ НОВ СТАН 50М2 КАЈ ФОН И МЕРЦЕДЕС НОВО ЛИСИЧЕ

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Niva pogodna za fotovoltaici 16100 m2

Se prodava niva vo Opstina Ilinden. Eden sopstvenik, pristapen tampon...


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:59Гаража и подрум во Аеродром на Фрањо Клуз

Изнајмувам подземна гаража и подрум во Аеродром на Фрањо Клуз(по ново...


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 20:54Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам