Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bas binovi 1500w

bas binovi 18'' 2x1500w, poveke info na tel, viber mail


499 €
или предлог цена
05 авг 22:20zvucnici stage line 15" 300w

prodavam zvucnici stage line 15" 300w vo extra sostojba za poveke in...


199 €
или предлог цена
05 авг 22:20Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


730 €
или предлог цена
03 авг 14:13Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


600 €
или предлог цена
03 авг 14:13ZVUCNI KUTII

Se prodavaat 2 sistemski kutii 15 ki EV i horni so solidni aktiv skre...


500 €
или предлог цена
02 авг 23:19ROLAND

Se prodava mixseta razgglas ROLAND PA 400 ispravna so site efekti Eho...


500 €
или предлог цена
31 јул 08:52SNAGATORI Box mashini

Se prdavaat 4x1 snagatori ili kompresori na dinamika od nase jugoslov...


250 €
или предлог цена
31 јул 08:47Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
23 јул 15:15DELTA 508 D

Se prodavaat 2 razglasi DELTA 508D ,SO digitalno Eho Reverb,Deley ,Po...


500 €
или предлог цена
22 јул 20:17PROFESIONALNA BAZNA STANICA SO 2 PROFESIONALNI MIKROFINI

Se prodava Nova bazna stanica so 2 profesionalni mikrofini(kako vo Zv...


100 €
или предлог цена
22 јул 20:17Graficki Audio-Video eqvilajzer

Se prodava graficki AUSIO + VIDEO eqvilajzer so koj mozes da montiras...


50 €
или предлог цена
21 јул 15:17Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
25 мај 14:14Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28WVNGR - Микрофон класичен

Микрофон за домашна употреба за почетници, класичен не користен како ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 18:45Karaoke zvucnik 8inc so microfon

Glanz super sostojba pristapna cena 4000 den prakjam kargo


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:23BRITEQ BT-250S Professional Moving Head

2 парчиња комплет со држачи. Цената е за парче! Како нови и без нит...


25 јун 14:39Crown XTi 2000 Professional Amplifier

Crown XTi 2000 Power Amplifier Features: Integrated proprietary DS...


25 јун 14:38Proel Bass Woofer Soundcraft MFXi mikser i DB pojacalo

Се продавaaт: - Proel SW115 a 350w rms bass woofer (300eu) - Soundc...


300 €
или предлог цена
16 јун 16:34Crown XTi 2002 Professional Amplifier

Channels 2,Sensitivity 1.4V,Rated Power Output (per channel) 1000W 2Ω...


06 дек 10:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам