Подкатегорија:
                   
440 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56Промовирано

Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:00теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
Денес 10:03Sprava za vezbanje

Се продава некористена справа за вежбање во перфектна состојба. Справ...


310 €
или предлог цена
Вчера 22:51Komplet Ednoracni Tegovi 40Kg i 2 Shipki

Se prodavaat ednoracni tegovi so moznost za vezbanje so razlicni tezi...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

Suplementi od USA

Site suplementi se doneseni od USA. Od poznatite brendovi RONNIE COLE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

Вчера 12:10ПРОДАВАМ ТРАМБОЛИНА

СЕ ПРОДАВА НОВА НЕКОРИСТЕНА ТРАМБОЛИНА СО ОГРАДА ДИМЕНЗИЈА 80 СМ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 21:47RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI

RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI CENA NA SEKOJA SLIKA PROIZVODITE S...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

24 сеп 16:11TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 11:45HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
22 сеп 21:42FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:41FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:41DIADORA EXESS 8.5 2,75К.С. 5год. Гаранција 2021г.Модел

Промотивно нов модел 2021г. DIADORA EXESS 8.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ...


77.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:40DIADORA EXESS 5.8 2.5 К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА DIADORA ITALIA

DIADORA EXESS 5.8 НОВ МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ S...


62.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:39% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:39Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина 10Г. ГАРАНЦ

Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина Horizon Fitness Ger...


1.199 €
или предлог цена
22 сеп 21:38ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS 2.0 НОВО !!!

Нашиот нов Syros 2.0 cross-trainer се прилагодува индивидуално на гол...


799 €
или предлог цена
22 сеп 21:37ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS PRO NOVO !!!

HORIZON FITNESS GERMANIJA ПРЕМИУМ ФИТНЕС ОПРЕМА ЗА ДОМА ВИ ГО...


649 €
или предлог цена
22 сеп 21:37Тег 20кг

Се продава тег 20 кг.


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:53Сет тегови 2х16кг

Се продаваат сет тегови гумирани 2х16 ден


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:51Ab King Pro

Се продава справа за стомачни мускули Ab King Pro.


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:45FASSI SPORT ITALIA ПРОФЕСИОНАЛНИ ГУМИРАНИ ТЕГОВИ

FASSI SPORT ITALIA ПРОДАЖБА НА НОВИ СО 2ГОД. ГАРАНЦИЈА ПРОФЕСИОН...


5 €
или предлог цена
19 сеп 16:36LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike SAEMSKI EKSPONAT

LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ LIFE FITN...


1.000 €
или предлог цена
19 сеп 16:35HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
19 сеп 16:33SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
19 сеп 16:33PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
19 сеп 16:24NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI PROFESIONALNI VELOSIPEDI STATICN

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI STATICNI VELOSIPEDI ZA KOMERCIJALNA I DOM...


300 €
или предлог цена
19 сеп 16:24KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
19 сеп 10:36Фитнес масажер

Се продава електричен фитнес масажер (две во едно) со два каиши во ис...


3.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:23DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 20:57MATRIX FITNESS Aura Rotary Hip G3-S76 НОВА БЕЛА БОЈА

СЕ ПРОДАВА НОВА ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА ОД С...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 20:55MATRIX FITNESS Versa Triceps Press NOVA BELA BOJA

СЕ ПРОДАВА MATRIX FITNESS Versa Triceps Press VS-S42• ПРОФЕСИО...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 20:55MATRIX FITNESS Aura Prone Leg Curl G3-S73 НОВА БЕЛА БОЈА

СЕ ПРОДАВА ПРОФЕСИОНАЛНА ФИТНЕС МАШИНА ОД СВЕТСКАТА МАРКА MATRIX F...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 20:55MATRIX FITNESS Versa Pec Fly / Rear Delt VS-S22 ANTRAZIT BOJ

СЕ ПРОДАВА ПРОФЕСОНАЛНА МАШИНА MATRIX FITNESS НОВА АНТРАЦИТ БО...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 20:55MATRIX FITNESS Magnum Multi-Adjustable Bench

Се продаваат професионални мултифункционални подесиви клупи од свет...


999 €
или предлог цена
17 сеп 20:54MATRIX FITNESS Magnum Breaker Olympic Flat Bench Incline Be

Се продаваат професионални олимписки клупи рамен бенч и кос бенч од с...


1.100 €
или предлог цена
17 сеп 20:54Orbitrek

Se prodava Orbitrek, kupen od bidifit. Veke nekolku godini ne e koris...


7.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 15:50DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA(BENCH RACK),ДРЖАЧ ЗА ТЕГОВИ

SE PRODAVA PROFI DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA MOZE DA SE KORISTI ...


250 €
или предлог цена
15 сеп 18:33Fassi Power 60 ITALY професионална мулти клупа

Fassi Power 60 професионална луксузна клупа Цена: 490еур. НОВА ...


490 €
или предлог цена
12 сеп 19:10DIADORA SWING EVO ITALIA СОБЕН ВЕЛОСИПЕД НОВ МОДЕЛ 120КГ.

13.999 МКД Цената е фиксна Состојба на предмет Нови DB-SW...


13.999 МКД
или предлог цена
12 сеп 19:08Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам