9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Molzacka Gumil

Se prodava molzacka Gumil, mnogu malku koristena, kako nova, so nea s...


10 €
или предлог цена
24 јун 18:35Kravjo stalsko gubre. Extra.

Se prodava stalsko cisto gubre od stalski kravi pregoreno a imame i n...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:47Алат за мебел

изработка на ракохвати за мебел (троседи, двоседи, фотељи итн)


500 €
или предлог цена
08 мај 17:21Се продава Апкан машина за виткање на лим

Апкан за виткање на лим со должина од 1м. Машината е во одлична сост...


300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Занаетчиска дејност

31 јан 15:37ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ ЗА СЕЧЕЊЕ АРМИРАН БЕТОН, АСВАЛТ И ГРАНИТ

ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ Ф250, 300, 350, 400 Х 24,5Х 12


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Професионални алати

30 јун 14:20Brenta Paralica

Prodavam Brenta Paralica vo odlicna sostojba i dobro zacuvana moze da...


2.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Индустриски машини

06 јан 19:03Limonata i masina za melenje kafe...

Limonada i masina za melenje kafe malku koristeni... Cenata e za dve...


12.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Индустриски машини

23 фев 11:26ПАЛЕТИ ( PALETI ) - МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО И ОБРАБОТКА

Prodavam masini za proizvodstvo na drveni paleti - Banzik BU-801, 4 ...


По Договор
или предлог цена
27 дек 09:39freza

Тракторска фреза AGROKUN 180 cm нови ножеви нови лизгачи


50.000 МКД
или предлог цена
12 дек 08:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам