2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Алат за мебел

изработка на ракохвати за мебел (троседи, двоседи, фотељи итн)


500 €
или предлог цена
08 мај 17:21ПАЛЕТИ ( PALETI ) - МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО И ОБРАБОТКА

Prodavam masini za proizvodstvo na drveni paleti - Banzik BU-801, 4 ...


По Договор
или предлог цена
27 дек 09:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам