1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Апкан машина за виткање на лим

Апкан за виткање на лим со должина од 1м. Машината е во одлична сост...


300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Занаетчиска дејност

31 јан 15:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам