3114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


12 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:01Промовирано

Se prodava Stan

Хитно! Оваа цена за квадрат само до крај на месец Мај. 👉Се продава ...


1.100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
53.000 €
Охрид

Станови

22 мај 08:49Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Hotel De Lago

Villa De Lago Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локац...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:58Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:55Plac vo Ohrid - Bejbunar

Se prodava Plac vo Ohrid, parcela 1010/4 i 1009/3 , so vkupna povrshi...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:13# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:10Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:27Stan vo centar

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohr...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:17Se izdava stan na turisti

Se izdava stan od 50 m2 + terasa vo neposredna blizina na avtobuskata...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:11Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:07Prodavam stan vo Ohrid Продавам стан во Охрид

Prodavam dva stana vo Ohrid, vo nas. Bejbubar (pozadi benziskata sta...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:04BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:10Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 07:54*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:21IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:15SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 06:14Se izdava dvosoben stan pozadi hotel Milenium

Izdavam dvosoben apartman pozadi hotel Milenium, na 50 m do kej. Ima ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 03:49Luxuzen apartman Ohrid Velestovo

Tel.075858693 Na 4 km. od centarot na Ohrid,vo samoto srce na Naci...


995 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:08Ekskluzivni apartmani Se prodava ili iznajmuva !!!

Se prodavaat ili iznajmuvaat 8 ekskluzivni apartmani vo strog centar ...


9.999.999 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:52Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
Вчера 21:13Kupuvam stan od 50 do 60m2

Kupuvam stan od 50 do 60m2 na potegog od pazarot do Biljanini izvori....


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:13Nov stan 42m2 Centar, 100m od Oh.Banka

▶️Охрид- Центар 🏢 Стан ТИП 2 ➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и по...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:11Se Izdava Dukan vo Ohrid

Dukanot se naoga vo T.C. Amam no. 123 . 20m2 vo top lokacia. kont...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 21:09sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:49Smestuvanje vo Ohrid

Se iznajmuva ednosoben apartman vo Ohrid za odmor, vikendi, praznici....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:38Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:38Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:23Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:33Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:16Izdavam apartman

Izdavam apartman za kratok prestoj kompletno namesten, vo strog cent...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:11Apartmani vo Ohrid- 300m od ezero

Novi apartmani , celosno opremeni Obezbeden parking Na samo 250-30...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

Apartmani vo Pestani

Izdavam apartmani 2/3 krevetni na prv red vo Pestani.Cena po dogovor....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:09Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:07Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:04ВИЛА ВО ВИЛСКА НАСЕЛБА ЕЛЕШЕЦ

Се продава вила во вилска населба Елешец на топ локација двор 630 м2 ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:58GARSONJERA 22M2 NA TURISTICKA DO KAM MARKET

ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 1 KAT SO POVRSINA OD 22m2 KOMPLET...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:56Apartmani za studenti

Се издаваат комплет наместени Апартмани во Охрид за: ученици, студент...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:12Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


59.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
61.600 €
Охрид

Станови

Вчера 15:38Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


69.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
71.500 €
Охрид

Станови

Вчера 15:38Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:24SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOT !

Stanot e celosno opremen se izdvav isklucivo za podolg vremenski peri...


3 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:03Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам