Виница
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pentium 4

Kompjuterot e vo odlicna sostojba CPU: Intel Pentium 4 3.00Ghz RAM:...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 12:12Pentium 4

Kompjuterot e vo odlicna sostojba CPU: Intel Pentium 4 3.00Ghz RAM:...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 12:12Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopi

Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopo i bateriski masink


1 €
или предлог цена
01 окт 12:12For Sale Medium Gaming PC

Se prodava medium gaming PC Specifikacii: CPU : Intel I5 4590 3.3 g...


250 €
или предлог цена
28 сеп 12:51Се Продава риг 180 mh/s

Се продава риг за копање со 6 картички 5xRX 580 8 GB 1xSapphire R...


15 сеп 11:57Rajzeri 009S rajzeri za mining

Novi rajzeri za graficki 600den Prakam i po kargo


06 сеп 07:37Laptopi od CH / Ekran 19"

Ekran ACER 19" - 100 EUR Laptop LENOVO (crn) - 100 EUR Laptop ACER ...


100 €
или предлог цена
17 авг 17:35Toshiba Satellite A100/105

Se prodava Toshiba Satellite A100 na delovi. Ostanati se plastiki kak...


500 МКД
или предлог цена
11 авг 13:20HP Pavillion dm3

HP Pavillion dm3, tenok lap top so 13.3" ekran, Core 2 Duo processor ...


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 15:11MacBook Unibody Policarbonate

MacBook Unibody Polycarbonate, posledniot model mid 2010, Core 2 Duo...


8.000 МКД
или предлог цена
09 авг 15:10Lenovo T410i

Odlicen Lenovo najjakata Think Pad T serija (legura od Titanium i pla...


8.000 МКД
или предлог цена
09 авг 15:09MacBook Pro mid 2012

MacBook Pro mid 2012, Intel i5 2.5 GHz, 4 GB DDR3, 240 GB SSD (nov ga...


200 €
или предлог цена
09 авг 15:06HP ENVY DV6

2.4 GHz Intel Core i7-3630QM 16gb ram Nvidia geforce 630m 2gb DDR 3...


7.000 МКД
или предлог цена
23 јул 08:25Hp deskjet 1280 A3 vo boja

Hp deskjet 1280 format A3 I pecatenje vo dolzina do 1m vo boja


21 јул 07:49Mac Mini CoreDuo eftino

Mac Mini CoreDuo 1.66 GHz, 2 GB DDR2, 160 GB, DVD, AirPort, BT. Orig...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јул 07:35Mac Mini Core 2 Duo eftino

Mac Mini Core 2 Duo 1.83 GHz, 1 GB DDR2, 80 GB HDD, Combo drive, AirP...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јул 07:35iPad 2, 32GB 3G

iPad 2, 32GB 3G. Bel. Ima skrsen touchscreen ama raboti odlicno po ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

13 јул 07:35Samsung ChromeBook

Samsung ChromeBook XE303C12, odlicen za internet, tenok, baterija odl...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јул 07:34Lenovo Think Pad x61 so touchscreen

Lenovo ThinkPad x61 so ekran osetliv na dopir so originalno penkal...


100 €
или предлог цена
13 јул 07:34MacBook Pro najubaviot model

Vi treba dobar lap top za 150e. Eve go: MacBook Pro 15" (1440x900) L...


150 €
или предлог цена
11 јул 07:14MacBook White dual boot OSX i Win7

MacBook White pretposledniot model so intel x3100 grafika, na 2.4 GHz...


100 €
или предлог цена
25 јун 21:25MacBook Pro

MacBook Pro. Imate se na slikite. Sega e so NOVA baterija. Raboti sov...


8.000 МКД
или предлог цена
07 јун 19:24MacBook white nVidia posledniot model

MacBook white posledniot model so nVidia grafika 9400, instaliran du...


100 €
или предлог цена
24 мај 08:20IBM Think Pad R51 za CNC masini

IBM Think Pad R51, 2 komada, vo odlicna sostojba spremni za rabota na...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 19:474GB RAM ZA LAPTOP (L-low voltage)

Prodavam DDR3 ram memorija za laptop od 4GB. Malku e koristena i vo p...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 16:33OLDTIMER PowerBook Titanium

PowerBook Titanium G4 550 MHz, 320 MB, 20 GB HDD, DVD, Ati Grafika ,...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 18:19PRODAVAM MONITOR ZA KOMPJUTER

Prodavam malku koristen Monitor za Kompjuter vo odlicna sostojba.. I...


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:50Lap top kompjuteri povolno

Golem izbor na lap topovi po povolni ceni. Javete se. mozna e i zame...


100 €
или предлог цена
29 апр 20:51iPad 9.7 2017 iCloud

tabletot e extra zacuvan zaklucen na icloud


130 €
или предлог цена
Виница

Таблети

17 апр 13:31MacBook Unibody Policarbonate

MacBook Unibody Policarbonate, Intel Core 2 Duo 2.26 GHz, 5 GB ram DD...


110 €
или предлог цена
10 апр 21:45Vodafone Smart Tab 4

Vodafone Smart Tab 4. Odlicen tablet, ima napuknat touchscreen ama ne...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

20 мар 18:25Apple Cinema Full HD Display 23 inchi

Apple Cinema Display 23", Full HD 1920x1200. Ima grebnatina na ekrano...


100 €
или предлог цена
20 мар 18:25Arduino uno

Se prodavat arduino uno node mcu ESP relinja i drugo kontrola preku ...


600 МКД
или предлог цена
27 фев 16:57MEDION Gejmer + gratis LED Monitor

MEDION desktop, AMD A-8 Quad Core na 2.4 GHz, 4 GB DDR3, AMD Grafika ...


100 €
или предлог цена
11 фев 09:06Фискални принтери. Одлична цена

Се продаваат повеќе фискални каси од Давид Компјутери. Модел FX1300 в...


6.000 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

10 дек 10:045 komada iPad 2

5 komada iPad 2, so skrseni touch screen, glavno funkcioniraat, ama ...


2.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

08 дек 14:36MacBook Pro 2.33 GHz, 15 inchi

MacBook Pro 2.33 GHz, 15 inchi, 2 GB DDr2, 250 GB HDD, SuperDrive, in...


6.500 МКД
или предлог цена
01 дек 01:22ME173X

Asus ME173X tablet. Odlicen ima mala naprslina na touchot kako vlakno...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

18 ное 00:19Kupuvam gaficki (so defekt)

Ponudete graficki so defekti so slika i cena na viber Tel.071/379-8...


14 окт 23:38Asus Nexus 7

Asus Nexus 7 , odlicen tablet so lollipop 5.1.1 Android , 1 GB ram i ...


2.600 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

14 окт 09:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам