Виница
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPad 2, 32GB 3G

iPad 2, 32GB 3G. Bel. Ima skrsen touchscreen ama raboti odlicno po ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

13 јул 07:35iPad 9.7 2017 iCloud

tabletot e extra zacuvan zaklucen na icloud


130 €
или предлог цена
Виница

Таблети

17 апр 13:31Vodafone Smart Tab 4

Vodafone Smart Tab 4. Odlicen tablet, ima napuknat touchscreen ama ne...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

20 мар 18:255 komada iPad 2

5 komada iPad 2, so skrseni touch screen, glavno funkcioniraat, ama ...


2.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

08 дек 14:36ME173X

Asus ME173X tablet. Odlicen ima mala naprslina na touchot kako vlakno...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

18 ное 00:19Asus Nexus 7

Asus Nexus 7 , odlicen tablet so lollipop 5.1.1 Android , 1 GB ram i ...


2.600 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

14 окт 09:41Уникатен модел

Продавам таблет anderson Уникатен модел, може да се види по сликите


3.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 08:17Речиси нов

Продавам таблет Samsung ,речиси нов


2.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 08:17Gigaset QV831

Spustena cena, se sluci mala naprslina kak vlakno na touchot. Dobro p...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 06:03Хуавеи Медиа пад

Продавам таблет Huawei media pad Нов со гаранција од Телеком Со сим...


5.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

25 сеп 08:10Acer Iconia B1-770

Acer Iconia B1-770 tablet so 5.0.1 Android , ima folija na ekranot k...


2.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

17 сеп 15:09Lenovo ThinkPad 8

Skrsen touch, ama raboti preku celiot ekran. Lici kako da go pregazil...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

29 авг 09:25X10 tablet

X10 touchlet, 10 inch, koristi mini usb polnac kako navigaciite sto k...


1.200 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

24 авг 10:58iPad mini 1

iPad mini 1, skrsen display i touch. Se polni, znaci baterijata drzi,...


1.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

22 авг 09:52iPad 1 64 GB 3G

iPad 1 64 GB 3G. Sistem iOS 5.1.1 . Poln so knigi, muzika i igri. Odl...


3.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

01 јул 16:57Kurio C15100m

Kurio Tab 2, 8GB memorija, Android 5.0 . Odlicen tablet, dizajniran z...


1.800 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

01 јул 16:57Kupuvam Mediacom 8 inchi tablet

Kupuvam rasipan 8 inchi tablet Mediacom kako na slikite so ispraven d...


По Договор
или предлог цена
Виница

Таблети

12 јун 17:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам