110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kalajdzija

Kalajdisuvame i prodavame razni bakarni sadovi za domasna upotreba tr...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

25 јан 20:29Volneni kilimi

Се продаваат повеќе видови на волнени килими и дипли со традиционална...


1 МКД
или предлог цена
23 јан 12:31Znacki

znacki tel br. 070/228-419 Angel


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:16Gramafonski ploci

zdravi gramofonski ploci 100 den. parce , poveke informacii barajte...


100 МКД
или предлог цена
22 јан 19:15Telefoni

telefoni vo ispravna sostojba tel br. 070/228-419 Angel


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:15Slika od Ivan Velkov

Prodavam slika od akademskiot slikar Ivan Velkov.Posebna i ceneta teh...


480 €
или предлог цена
22 јан 14:17Maslo na platno

Prodavam slika maslo na platno od akademskiot slikar Aleksandar Jovan...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 14:14Продавам банкноти и монети!

Продавам банкноти и монети од времето на СФРЈ и првите македонски бан...


2.500 МКД
или предлог цена
20 јан 13:03Уметнички слики

Се продаваат уметнички слики Комбинирана техника на хартија 30х43 см...


3.000 МКД
или предлог цена
19 јан 18:26Se prodavaat razboi

Se prodavaat razboi.informacii na tel 076749142


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

16 јан 18:00Komplet ploci i gramofoni

Prodavam 2 gramofoni,edniot e neispraven,ne znam sto e,a drugiot treb...


310 €
или предлог цена
15 јан 17:53Кварцен часовник GIOVANI,

Кварцен часовник GIOVANI,


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

08 јан 20:36Часовник CASIO

Часовник Casio


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

08 јан 20:09Vilerovi gobleni

Prodavam vrameni vilerovi gobleni " bulki" i " pastirska idila" stari...


1 €
или предлог цена
08 јан 17:20Servis za kafe

Servis za kafe, proizveden vo Zaecar, poranesna Jugoslavija, nov e ne...


750 МКД
или предлог цена
03 јан 20:52Servis za 6 osobi

Servis od porcelan od 24 dela, proizvodstvo na poranesna Porcelanka o...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јан 20:35Parička moneta

Се продаваат две парички две монети за колекција,една е две германски...


185 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
250 МКД
02 јан 15:26Se prodavaat gobleni site za 10.000 MKD

Se prodavaat gobleni. На секоја слика има поставено цена. Може да с...


500 МКД
или предлог цена
29 дек 09:22Знамиња

Знамиња 2800х1400 цена 500 денари 2100х1050 цена 300 денари


300 МКД
или предлог цена
17 дек 14:35Рачен часовник NIVADA

Швајцарски рачен часовник NIVADA, OD 80десетите години, одлично сочув...


1.800 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

16 дек 21:07Komplet za razni pijaloci

Komplet za razni pijaloci od reljefno staklo, star 40setina godini, n...


500 МКД
или предлог цена
16 дек 20:37Rezba - Cvet

Se prodava rachno izrabotena rezbra (Cvet). (slikarstvo, umetnost...


200 €
или предлог цена
24 ное 17:19Pegla ELMA

Pegla ELMA ROVENTA,vo ispravna sostojba,


500 МКД
или предлог цена
09 ное 19:03Часовник SELK

Часовник SELK, во исправна состојба


500 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

16 окт 20:35SELK, zensko saatce

Zensko saatce SELK, vo ispravna sostojba od 60tite godini na minatiot...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

12 окт 20:34BRUSEN KAMEN - TOCILO ZA OSTRENJE NA VODA I MESINGENI SADOVI

PRODAVAM STAROVREMSKI BRUSEN KAMEN NA VODA ZA OSTRENJE. TOA STO E NA ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 окт 19:16Dva Bokala od porcelan

Dva bokali od porcelan, proizvodstvo na fabrikata za porcelan od Zaec...


300 МКД
или предлог цена
01 окт 19:33Pegla Elma Roventa

Pegla Elma Roventa, ne e ispravna, cena 400 den.


400 МКД
или предлог цена
01 окт 19:01Stari moneti od povekje zemji

razni moneti so razlichni godini na proizvodstvo 80 paricki cela kole...


150 €
или предлог цена
15 сеп 14:45Album so 400+ znacki

album so nad 400 znacki komplet za 4000 denari !!!


4.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:45Kolekcija alhoholni sisinja

26 mini sisinja alhoholni kolekcija koja vredi da se ima cena 10.000 ...


10.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:44Vitrina I regal

Se prodava vitrina zacuvana od 1930 godina


100 €
или предлог цена
04 сеп 10:47Gipsana ukrasna cinija

Gipsana ukrasna cinija,stara okolu 95 godini,avstriska,mnogu retka


130 €
или предлог цена
21 авг 13:22BAKARNI STAROVREMSKI SADOVI - ANTIKA

PRODAVAM POVEKE BAKARNI MESINGENI STAROVREMSKI SADOVI. TIE STO SE NA ...


1 МКД
или предлог цена
16 авг 19:54Stari pari

Stari pari


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
09 авг 17:26Narodna nosija

Del od narodna nosija


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 21:01Nova makedonska nosija

Se prodava nosija stara 100 godini, racno izrabotena i izvezena nova ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јул 15:41stara vlaska nosija

Se prodava stara Vlaska nosija 10 000 den,i jamboli vo site boi od ...


10.000 МКД
или предлог цена
22 јул 18:15Metalna pepeljara

Metalna pepeljara, dolga okolu 11 sm. stara 50 godini


200 МКД
или предлог цена
18 јул 18:44Украсни предмети

Украсни предмети, опинок од дрво и порцелански украси, сите за 400 де...


400 МКД
или предлог цена
04 јул 21:31Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам