Скопје Центар
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ducati Multistrada 950

Kupen od dynamix. Registriran i kasko osiguran do April 2023 Garanc...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 авг 14:50Промовирано

Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.490 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 18:28Промовирано

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 18:13Промовирано

Aprilia sr 50 gp MALOSSI malossi

Zamena so 600cc APRILIA 50cc GP REPLICA 2020 TEL 070-366-651☎️📞 M...


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 сеп 16:24Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 сеп 16:34Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.490 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 18:28Kymco 150 Agility

Se prodava Kymco 150 Agility vo odlicna sostojba so napraven servis r...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 14:32YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 13:59Se prodava Piaggio Beverley S 400 so 1300km 2021god!!

Se prodava Piaggio Beverley S 400Hpe nov model proizveden i kupen 202...


6.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 11:02Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125 mnogu socuvano 2002 godina Kontak tel. samo na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:39SSV CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT EPS **НОВО** НА 48 РАТИ!!!

ZFORCE 1000 SPORT (T3b) Дали сте виделе поубаво возило? Сепак, уба...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 450L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 450L (T3b) Компактно, цврсто и безбедно возило CFORCE 450L,...


6.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 1000XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи ава...


12.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16ATV CFMOTO CFORCE 520L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 520L (T3b) Модел на влезно ниво на платформата на послабиот...


6.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16Ducati Monster 821 Stealth

Telefon za kontakt: 075/535-000 Odlicna sostojba, prv sopstvenik ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 08:32Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 38 rabotni saati ima vo momentov ...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 сеп 20:39VESPA KYMCO AGILITY+ 125

ЗАФАТНИНА 125 ccm ТИП НА МОТОР KYMCO 4-тактен OHC МАКС. СИЛА 6,6kW...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 сеп 13:00KTM SX-F 250

Ktm sx-f 250ccm 2017 god Oprema: Map switch Traction control Sw...


4.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 сеп 19:22Ducati Diavel carbon

Ducati Diavel carbon full servisiran smenet e nov lanec i nov akomula...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 сеп 17:51Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 сеп 15:57Eivisso

Se Prodava Now skuter Hamachi 125cc Kupen Ot salon Uste E na Gara...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 сеп 13:01SUZUKI Intruder VZ 800

Motorot e kako nov zosto celo vreme e garazhiran i odzhuvan. Prva r...


6.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 сеп 15:37Клип со карики, болц и осигурачи / Piston kit -HONDA CRF250R

Клип со карики, болц и осигурачи, Prox piston kit 01.1338.B Honda CRF...


12.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 авг 09:43Delovi za Sym Joymax 125

Prodavam polovni delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina S...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 авг 06:47Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 авг 20:57Vespa cosa

200


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 авг 20:49ATV Migliori 150 AKCISKA CENA MODEL 2022

🆕 Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење Зафатнина н...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 авг 22:27Motor SUZUKI GSX-F650 - 13500km prodavam

Prodavam SUZUKI GSX-F650 Sport touring verzija , so 13500 km , kupe...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 авг 19:43KACIGA NOVA

KACIGA NOVA


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 авг 12:45Piaggio Beverly Police 300cc (AKRAPOVIC) 11000km

Моторот е со 11000км,направен е сервис(масло,маслен и воздушен филтер...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 авг 17:02Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 авг 00:35Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan,...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 12:47Suzuki GN 250E 1997 god.

Samo 28000 km. Nov kupen vo Makedonija. Bez zameni i bez poraki.


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 10:52Kawasaki GpZ 550

SE PRODAVA KAWASAKI GPZ 550 MK DOKUMENTI NE E REGISTRIRAN


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 14:07UTV CFMOTO UFORCE 1000 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 1000 EPS (T3b) Фантастични управувачки перформанси, заедно ...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 700 CL-X Heritage **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Heritage Безвременски дизајн - врвни перформанси! Доживеј...


7.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 650MT **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

650MT Најпродаваниот CFMOTO моторцикл во светот! Сакате да премин...


6.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 300NK **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300NK Напредок во сите насоки! Моделите со помала кубикажа сега се...


4.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 800MT Touring **НОВО** 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

800MT Touring Новиот 800МТ е насочен да ги исполни очекувањата и н...


11.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17ATV CFMOTO CFORCE 625 Touring **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 625 Touring (T3b) Најбараниот модел на АТВ, не само во Маке...


8.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16UTV CFMOTO UFORCE 600 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 600 EPS (T3b) Потполно новоразвиена верзија на популарниот ...


11.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 300SR **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300SR SportRacing...иницијалите во името доста за тоа кажуваат. Тр...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 700 CL-X Sport **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Sport Најновиот модел од фамилијата CL-X. Модерен Cafe ...


7.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам