Скопје Центар
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ducati Multistrada 950

Kupen od dynamix. Registriran i kasko osiguran do April 2023 Garanc...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 авг 14:50Промовирано

Primavera125. 2022 so golem vizir Full kasko

Se prodava Vespa Primavera 125 pred 2 meseci kupen. So golem vizir, n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 сеп 11:37Промовирано

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 neuvezen, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:22Промовирано

GILERA GP 800

Направен комплетен сервис, регистриран. Возен е само две сезони. ...


5.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 јул 13:00Skuter New Model: Eivisso 50cc 4такен

New Model: Eivisso 50cc 4такен Цена 1250 еур 24 рати = 4000 ден ме...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јул 15:53TEKKEN 250CC NEW MODEL 2021

Купи на 36 РАТИ само со ✅ лична карта ✅ преку брзиот Наменски кредит ...


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јул 15:46Motor ALIEN MONSTER 300

Мотор: 292 cm3 4T Тип на Машина: Single cylinder Ладење: Водено Ја...


3.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јул 15:45skuter HAMACHI RS RACER 50

Тјунинг Центар ДОО Тел. 02/3111-131 & 070/306-729 Ул. Јордан Мијалк...


1.090 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јул 15:35ITALJET ROCKET 50cc 4t

Тјунинг Центар ДОО Тел. 02/3111-131 & 070/306-729 Ул. Јордан Мијалк...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јул 15:35GILERA GP 800

Направен комплетен сервис, регистриран. Возен е само две сезони.


5.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јул 13:58SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA CNC RACING Levers

SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA CNC RACING Levers Имаме на лагер, може ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 јул 09:07Se prodava BMW R nineT

Prodavam BMW R nineT vo odlicna sostojba, redovno servisiran, garazir...


12.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 јул 23:01Suzuki bandit 650

Ivica 076 589363


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јун 14:29Connecting Rod HOT ROD 8126 - YAMAHA YZ 85 (MOTOPARTS-Велес)

Connecting Rod HOT ROD 8126 - YAMAHA YZ 85 Имаме на лагер, може д...


6.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јун 16:50BMW 1000RR HP4

+389 72246449 +38975289998


14.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 јун 19:24Motor ALIEN MONSTER 300

Motor ALIEN MONSTER 300 www.kupiskuter.mk


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 мај 11:43спортски Филтер воздух YAMAHA YZF 1000 R1 2002-2003 GREEN

Памучен-траен спортски Филтер за воздух "GREEN" YAMAHA YZF 1000 R1 20...


3.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 мај 11:56SE PRODAVA ILI MENUVA VESPA PIAGGIO LX125!

Prodavam Vespa Piaggio Lx125cc, vo solidna sostojba, redoven servis, ...


1.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 мај 11:50Stator kalemi SUZUKI DL1000 V-STROM (MOTOPARTS-Велес)

Статор (калеми) stator ElectroSport SUZUKI DL1000 V-STROM OEM: 32101-...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 мај 06:33TVS Apache 150 ccm

Motorot se prodava kako sto e na slika,osteten pri soobrakjajka so re...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 мај 17:53KTM SX-F / EXC 250 PROX Connecting rod kit 03.6326

KTM SX-F 250 2006-2012 / KTM EXC 250 2007-2013 PROX Connecting rod ...


10.750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 апр 12:19Ducati Panigale

*Ducati Panigale *2019godina *Servis napraven pred 200km *Gumi nov...


18.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 апр 08:21Клипњача - KAWASAKI KX250 PROX 03.4309 / oem:13044-5056

Клипњача - KAWASAKI KX250 PROX 03.4309 / oem:13044-5056 КОМПЛЕТ КАКО...


9.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 апр 11:56Визир - MALOSSI Sport Screen PIAGGIO X10 350 ie 4T LC

Визир - MALOSSI Sport Screen затемнет Ширина535 x Висина570 х Дебелин...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 апр 11:54OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER

OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER имаме на лагер за сите модели на...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 апр 19:43Ланец и ѕвезди RK KIT CHAIN 9691 - YAMAHA YZF R1 2009-2014

Ланец и ѕвезди RK KIT CHAIN 9691 - YAMAHA YZF R1 2009-2014 Chain and...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 апр 19:11Gumi 120/70 ZR17 i 160/60 ZR17 SPORT FORCE

Gumi 120/70 ZR17 i 160/60 ZR17 SPORT FORCE Имаме на лагер, мож...


5.950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 апр 19:12Zvezdi Lanec Zapcanici KTM SX125 GS EXC250 LC4 JT Sprockets

Zvezdi Lanec Zapcanici site golemini gi imame na lager za site model...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 апр 18:49КАИШ MALOSSI X KEVLAR - SUZUKI BURGMAN K 9 400 ie 4T LC

6113396 Каиш преносен за SUZUKI BURGMAN 400 X Kevlar belt for MAXI SC...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 мар 19:25GIANNELLI EXHAUST - APRILIA RX50

Ауспух Giannelli Street 2t APRILIA RX 50 '99-04 - MX 50 '02-04 компле...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 мар 19:18Акумулатор за YAMAHA YZ-F 125R / VESPA PX (MOTOPARTS-Велес)

Акумулатор за YAMAHA YZ-F 125R , RD, YBR / VESPA PX 125, PX200 Им...


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 мар 19:18SYM SPORT 250i 2020

SYM SPORT 250i 2020god ABS Starstop Eko4 Dvojna zastita na zakluc...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 мар 09:31MALOSSI X KEVLAR - APRILIA SRV 850 ie 4T LC euro 3

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ с...


9.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 мар 13:15КЛИПЊАЧА, Connecting rod -SUZUKI RM 250 1996-2002

КЛИПЊАЧА, Connecting rod -SUZUKI RM 250 1996-2002 OEM 12161-37E00 / ...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 мар 10:55KYMCO DOWNTOWN - MALOSSI SPORT SCREEN (MOTOPARTS-Велес)

Спортски визир, пократок од фабричкиот 4515116 MALOSSI SPORT SCREEN -...


5.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 мар 10:52Гумица заден бандаш HONDA CBR1100XX (MOTOPARTS-Велес)

Гумица заден бандаш HONDA CBR1100XX 1997-2006 OEM: 06410-MAT-E00 И...


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 мар 11:43Motor TEKKEN 250 CC

Motor TEKKEN 250 CC www.kupiskuter.mk


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 мар 12:56SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)

Филтер воздух, air filter element Suzuki GSR 600/750 (HFA3613) Има...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 мар 18:49РЕТРОВИЗОРИ, back mirrors YAMAHA YZF R1 2009-2012

РЕТРОВИЗОРИ, back mirrors YAMAHA YZF R1 2009-2012 цената е за 1 ретр...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 мар 17:49skuter Hamachi Fighter PLATI NA RATI

Модел: Fighter RS 50cc 4 такен Цена 990 еур 24 рати = 2750 ден мес...


990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 мар 14:33KATANEC ZA DISK SO ALARM HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI BMW

Катанец за диск со Аларм се активира при потрес. Користи 2 батерии со...


1.950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 мар 17:01Клипњача KAWASAKI KMX 125 (Made in Japan)

Клипњача KAWASAKI KMX 125 (Made in Japan) Имаме на лагер, може да ...


4.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 мар 16:59Suzuki GSX-R 1000

Suzuki gsxr1000 2007 godina K7 Socuvam i odrzuvan motor perfekten....


6.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 мар 14:08Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам