Скопје Центар
                   
269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


6.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:58BMW K100 CAFE RACER

MOTOROT E VO TOP SOSTOJBA VO STILOT NA CAFE RACER SO NOVI DELOVI, REG...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:02Se prodava YAMAHA FZ-6

Se prodava YAMAHA FZ-6 600cc Se prodava Yamaha Fz-6 600 cc odlicn...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:45Hamachi Caesar 200cc

Hamachi Caesar 200cc so 4300km Sacuvan i redovno servisiran 1600 ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:32  НОВ ОГЛАС

Potpolno novi kozni moto farmerki AURES

Prodavam novi kozni farmerki Aures !Pantolanite se golemina 52


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:0401.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013

01.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013 Имаме на лаге...


13.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:38GILERA NEXUS 125

Se prodava Vespa Gilera Nexus 2010 godina Odlicna sostojba max socuva...


2.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 06:47yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 06:22Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - Gara...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 00:30Kross Cross yamaha 250cc

Se prodava kross yamaha 250cc 2013 god Servisiran komplet plocki, ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 23:00Yamaha yz450f 2017

Yamaha yz450f 2017 odlicna sostojba Novi gumi Dunlop Servis na amo...


3.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.200 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 20:15Can Am XMR 1000

Dobro socuvan. Doagja so cistacka za sneg. Bez zameni Carinet do r...


10.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 19:09Aprilia SR MAX 300

Prodavam Aprilija sr.max 300 god 2012 28000kl redovno odrzuvana reg d...


2.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 15:42Prodavam NOV enduro 600cc motor SWM RS650R (Husqvarna TE630)

Prv sopstvenik, prodavam enduro motor SWM RS650R, kupen od Skopje. p...


5.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 15:40Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


10.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 15:40Suzuki GSX-R 1000 K9-L1

Suzuki GSX-R 1000 K9-L1 M4-Exhaust motorot e vo perfektna sostojba !...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 13:30PRODAVAM YAMAHA MT 01

PRODAVAM YAMAHA MT 01,1700cc vo ispravna sostojba, redovno servisiran...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 11:51Aprilia Scarabeo 200- 2009 god

Aprilia scarabeo 200. mnogu socuvan. Odlicen motor. Servisiran. Realn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 11:20YAMAHA FZ FAZER

Motorot e vo odlicna sostojba bez zabeleski


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 09:50Piaggio medli 2017 VEZIR NOV

Se prodava vezir nov nekoristeno kako na slikata za motori piaggio me...


9.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 08:46Vespa Sprint 155cc Racing Sixties Special Edition

Se prodava Vespa Sprint 155cc Racing Sixties Special Edition, so orig...


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 00:06Kawasaki er6n 650 2008 godina. 3500e

Registriran do 07. 2022 god. 23000 km. Poveke info na 072/932-996.


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 22:05Honda Varadero 125cc. 1700e

Se prodava Honda Varadero 125cc. 2003 godina.Istecena registracija na...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 22:05BMW S1000XR

Prodavam mnogu socuvan motor BMW S1000XR so dva kluca Registriran so...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 12:33Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.690 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 09:31Piaggio fly 100

Motorceto e vo odlicna sostojba


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 08:41Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 14:17Piaggio beverly 350 ST

Motorot e vo izvonredna sostojba Nov kais piaggio Novi rollni Ulj...


3.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 13:54Piaggio x9 honda kawasaki suzuki yamaha

Piaggio 250ie evolution Kupen vo Mk 31 500 momentalna km Novi gumi...


1.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 12:21Prodavam skuter 150cc

Prodavam skuter 150cc vo vozna sostojba. Odlicen za vozenje mala pot...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 12:39Aprilia Shiver Naked-Touring

Aprilia Shiver 750cc 105ks kupena od Dinamix Liquid-cooled DOHC 90...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 10:52Super mashina

Registern Cela godina so Zeln karton bes nikakva mana


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 22:12PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 17:03PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI ...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 08:52Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly 300cm3 registriran,servisiran,komplet so kufer moz...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 14:14Mondial zs 180cc

Mondial 180 cc 2018 godina 5...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 11:18PIAGGIO BEVERLY 350cc

Se prodavat piaggip Beverly 350cc full malosi ima novi gumi smeneti p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 03:45Aprilia Atlantic 250cc kako od salon

Aprilia Atlantic 250cc 2009god Vo perfektna sostojba ,redovno servis...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 13:17SYM 200cc 2018 extra cena

Motorot e vo top sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima napraven...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 12:03Suzuki Burgman 650 Executive ABS

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 07:37Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам