Скопје Центар
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 00:35Промовирано

Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


8.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 авг 14:57Промовирано

PRODAVAM SYM GTS 300i EVO

Prodavam sym gts 300i evo vo odlicna sostojba sega servisirana so nov...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:32Peda 2019

Osteten predniot del.


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:23Piaggio X10 350 executive abs asr

Skuterot e kako od salon. Poveke info na tel. 10 000 km pominati.


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:20Piaggio Beverly Police 300cc (AKRAPOVIC) 11000km

Моторот е со 11000км,направен е сервис(масло,маслен и воздушен филтер...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:02PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI ...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:38Vespa GTS 250ie

Vespa GTS 250ie 2006 godina , motorot e vo perfektna sostojba naprave...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:23PRODAVAM BMW C400GT 2021god

Prodavam bmw C400GT kupena nova od dinamiks 2021god ima garancija do ...


8.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:57Se prodava BMW K1600 GT, 2012god, Full opremen

Odlicno socuvan so celosna servisna istorija. Registriran i zelen kar...


11.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
12.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:17Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 00:35Kross Cross yamaha 250cc

Se prodava kross yamaha 250cc 2013 god Servisiran komplet plocki, ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 21:28Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


5.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 20:47KTM 450 EXC-F 2022 Supermoto

Motorot ima 150 km ili 3 časa vozenje. Originalnite bandaži se so 0km...


12.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 19:10Aprilia Tuono Factory 1100

Se prodava Aprilia Tuono Factory 1100 kupen Maj 2021va. Registriran d...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 19:10PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 13:00Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 09:58SKUTER VESPA CRONUS PREDATOR 250CC U GROM SOSTOJBA

DVA KLUCA REG SERVISIRAN NOVI GUMI PALI VOZI NA MOE IME 8500KM IMA PO...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 авг 07:43Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 авг 21:59Otkupuvam stari motori

Otkupuvam stari motori bmw,triumph,nsu,i stari piaggio vespi moze da ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 авг 18:49Potpolno novi kozni moto farmerki AURES

Prodavam novi kozni farmerki Aures !Pantolanite se golemina 52


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 авг 08:13Se prodava

Reg do 15.09 odlicna sostojba dodatna oprema 070820442


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 авг 18:13Ducati Monster 821 Stealth

Telefon za kontakt: 075/535-000 Odlicna sostojba, prv sopstvenik ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
821 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 авг 14:55BMW K100 CAFE RACER

MOTOROT E VO TOP SOSTOJBA VO STILOT NA CAFE RACER SO NOVI DELOVI, REG...


5.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 авг 09:39Motor SUZUKI GSX-F650 - 13500km prodavam

Prodavam SUZUKI GSX-F650 Sport touring verzija , so 13500 km , kupe...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 авг 09:16Aprilia Shiver Naked-Touring

Aprilia Shiver 750cc 105ks kupena od Dinamix Liquid-cooled DOHC 90...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 авг 14:03ATV Migliori 150 AKCISKA CENA MODEL 2022

🆕 Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење Зафатнина н...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 авг 13:40Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 авг 07:092022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition . Моторот е речиси но...


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 авг 13:06Се продава BMW R nineT

Се продава BMW R nineT 2015 година од прв сопственик.Моторот е купен ...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 авг 13:00Se prodava Yamaha YZ 250 F - 2017 perfektna sostojba

Motorot e vo perfektna sostojba, smeneto se na nego, odrzuvan bezprek...


3.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 16:41Se prodava Honda CRF 450 R

Motorot e vo perfektna sostojba, smeneto se na nego, nema ni denar vl...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 16:41Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan,...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 12:47Suzuki GN 250E 1997 god.

Samo 28000 km. Nov kupen vo Makedonija. Bez zameni i bez poraki.


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 10:52Eivisso

Se Prodava Now skuter Hamachi 125cc Kupen Ot salon Uste E na Gara...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 авг 13:37Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Prodavam Piaggio Beverly 350 Sport Touring vo perfektna sostojba so p...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 авг 11:15PRODAVAM YAMAHA MT 01

PRODAVAM YAMAHA MT 01,1700cc vo ispravna sostojba, redovno servisiran...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 авг 10:46Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 38 rabotni saati ima vo momentov ...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 авг 13:38Suzuki Burgman 650 Executive ABS

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 22:39Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 17:09Kawasaki GpZ 550

SE PRODAVA KAWASAKI GPZ 550 MK DOKUMENTI NE E REGISTRIRAN


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 14:07Piaggio Beverly 250 2004

Prodavam Piaggio Beverly 250 2004 vo perfektna sostojba so pominati o...


2.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 15:43Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам