Скопје Центар
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Volvo FH13 460 EURO 5

Se prodava kamion: - Volvo FH13 460. - 10/2010 godina proizveden. ...


18.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 09:44Prodavam Kamion Mercedes 508

Kamionot registriran do 08 2023 godina 1979.perfekten e nova cerada n...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Mercedes Benz - Sprinter

Se prodava mercedes sprinter, 2008 godina, Cerada so hidraulicna ramp...


12.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 мар 20:40MAN FEDERPLATNO TGA

SE PRODAVA FEDERPLATNO ZA MAN TGA GOLEMOTO SO CAURITE E ZDRAVO DOLNOT...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 мар 19:27Montaza na Adblue Ad Blue emulator euro 4 5 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 мар 13:52Se prodava Renault Mascott termoking / frigo / hladnjaca

Se prodava Renault Mascott 3.0 dizel,160ks,2006ta godina so funkciona...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 мар 22:43Mercedes Benz 18.46 LS

Mercedes Benz 18.46 LS- retarder 4x godina 2016 2x godina 2017 I...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 мар 19:42Utovar Transport i Istovat na Kontejneri 3m x 9m

Se vrsi Utovar Transport i Istovar na Kukicki Kontejneri so dimenzi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 мар 07:56MAN

MAN EEV 440ks 2013god Mega Celosno servisiran Novi gumi 0km 070 ...


20 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
23 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 мар 06:35TANDEM DAF 2008 godina Krone 2008

Servisiran registriran cela godina zelen karton klima retarder vebas...


25.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 18:39DAF 105/460 2008 so retarder SHMITZ mega 2008

Prodavam daf 460 vo top sostojba registriran servisiran so novi gumi ...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 18:39Uljen Filter za vozduh od MAN

Kontakt samo tuka 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 15:38Filter za vozduh od Mercedes Kamion

Izvaden od Mercedes SK kabina kosi prozori Kontakt samo tuka !!!...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 15:38Kran Digalka Slep Sluzba Pomos na pat

Transport i uslugi so kran digalka


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 15:38MAN 41.480 TGA 8x4 Meiller Kipper

Site novi gumi Novi buferi Novi gurtni Novi dobosi i ključevi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 15:38Изкупувам Mercedes за износ

КУПУВАМ ЗА ИЗНОС: Камиони Mercedes Actros, Mercedes 1922; 1929; 1935;...


10.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 10:41Изкупувам DAF за износ

Изкупувам за износ влекачи Даф 85 и 95 АТИ, CF и XF , евро 1 или евр...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 мар 10:41Mercedes 1013

Prodavam Mercedes 1013 Registriran


23 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 мар 17:03IVECO STRALIS 500KS - 09

PRODAVAM IVECO STRALIS 500 KONJA 2009 GODINA EURO 5 SO FULL OPREMA RE...


9.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 мар 16:40MAN SLEPER 18.440 EURO6

MAN SLEPER STANDARD 18.440 EURO6 SO RETARDER,POLUPRIKOLKA SCHMITZ PRE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 мар 12:07Scania vlekach

Se prodava vlekach Scania, ispraven Broj za kontakt: 072/314-987


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

21 мар 12:50Vonreden - Vongabariten Transport so Dozvola

Se vrsi Vonreden- Vongabariten Transport vo Makedonija so Posreduvan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

20 мар 09:06DELOVI/ДЕЛОВИ - ZASTAVA TURBOZETA

• АДИТИВ ПРОТИВ ЗАМРЗНУВАЊЕ на НАФТА • КНИГА - Zastava TurboZeta • ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 10:29MAN 37 420

MAN 37, 420 godina 2017 270000 km Nadgradnja:stetter 10m3 Na volj...


77.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 мар 08:18Prodavam Zastava Om 624 N

Zastava Om 624 N 1982 godina Cena ponuda


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:30mercedes 814

Prodavam glavno platno predno za mercedes 814


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:30Bandazi 22.5

Bandazi za gumi 386/65 22.5 za poluprikolka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 18:29Adblue Emulator MAN DAF VOLVO SCANIA IVECO MERCEDES

Prodavam AdBlue OBD2 Emulator za MAN, VOLVO, MERCEDES, IVECO, RENAULT...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 16:27Mercedes atego 15/24 so kran palfinger pk13500c

Se prodava mercedes atego 15/24 so kran palfinger pk13500c 5100kg 1...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 мар 15:29Zastava 650

Se prodava kamion zastava 650 .Vo odlicna sostojba Pali vozi ,ne regi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

13 мар 21:57Iveco euro star slep

Se prodava kamion za slep sluzba iveco euro star 1998 god klima retar...


12.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

08 мар 21:30Spaneri Zategaci Kais za Zategnuvanje

Prodavam spaneri kaisi za zategnuvanje, zdravi 300 den komad.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

07 мар 14:23Delovi za kamion mercedes 813 1213 1317 1619 1622

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

07 мар 00:40reno premium euro 4

se prodava zamenuva reno premium euro 4 plateni site davacki do regis...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 17:28MAN TGX 480 euro(6)

MAN TGX 480 euro(6) standard godina 2016/5 pominati 800.000km komple...


43.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.500 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 мар 10:43Vlecna sluzba

WV L80 registriran 98godina 078255995. Moze zamena


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

05 мар 07:04FURGON

Furgon Termoking raboti Top sostojba 6.50 so 2.40 CENA PO DOGOV...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 мар 16:34Adblue Emulator MAN DAF VOLVO SCANIA IVECO MERCEDES RENAULT

Prodavam Ad Blue / Adblue OBD2 Emulator za MAN, VOLVO, MERCEDES, IVEC...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 мар 14:08Vlecna sluzba

WV L80 98godina registriran atestirana platforma 078255...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 19:53Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам