14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:53Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 14:16SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
90.000 €
31 јан 18:30Kukja vo S.Omorani

Se prodava stara kukja so 2000kvadrata mesto. Cena po dogovor. Br...


6.999 €
или предлог цена
22 дек 16:31Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
23.000 €
01 ное 09:02Se Prodava Lozje so Vikendica

Lozje na ubavo mesto vo blizina na gradot so vikendica 8x4m i terasa ...


10.500 €
или предлог цена
08 окт 21:06Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na zheleznichkata stanica Rajko Zhin...


1 €
или предлог цена
05 јул 20:35Se prodava niva od 4000 m2 so vikendica

Се продава нива 4000 м2 со викен куќа во КО Челошево. Контакт на тел...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:52Kuka vo Otovica Sujaklari

Vikend kuka cena po dogovor 077598033 Laze


123.456 €
или предлог цена
23 јун 18:32Се изнајмува надворешен амбиент

Се изнајмува надворешен амбиент од викендица во близина на велешко ез...


По Договор
или предлог цена
13 јул 16:55Се продава наместена викенд куќа

Се продава наместена викенд куќа во месноста Саријар со релативно мла...


1 €
или предлог цена
27 мар 10:47SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC vo OTOVICA

SE PRODAVA VIKENDICA 45m2, i plac 2500m2 NA SAMIOT VLEZ VO OTOVICA ...


47.000 €
или предлог цена
18 мар 13:00Kupuvam vikendica so pogled na velesko ezero

Kupuvam vikendica ( kuka/stan) ili plac so markica za gradba so pogl...


1 €
или предлог цена
28 окт 14:00Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul/Dara Dzambas.kukata e so ureden dvor i garaza.pov...


5 €
или предлог цена
25 окт 13:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам