Битола
                           
3017 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:25НОВ ОГЛАС
Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Delovno stanben prostor vo centarot na bitola

Deloven prostor 50 m2 kako osnova na objektot Prv sprat stanben 65 m...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 05:26Zemjodelsko zemjishte 2.6 ha

2.6 ha zemjodelsko zemjishte od treta klasa pomegju Dolno Orizari i L...


2 €
или предлог цена
Денес 05:25SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:40ТОП Апартман

Се издава комплет опремен апартман во нова Битола, во близина на Тера...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:13SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.990 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:44Се продава Стан (поткровје)

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:48Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:45Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:31СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА ВО БЛИЗИНА НА ВЕРО. СТАНОТ Е НА ВТОР ...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:21KUKA SO DVORNO MESTO VO STOGIOT CENTAR NA GRADOT ,,HITNO,,

Prodavam kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na grado na ulica Mi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:18MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 20:08Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:00Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 19:59Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:59Izdavam deloven prostor

Idealen za Ordinacija, frizernica, kozmeticki salon, kancelarija i sl...


6 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:59Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:49se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:45SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:29Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:19Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:17Се продава двособен стан во строг центар

Се продава двособен наместен стан во строг центар со феноменален погл...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:49Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 18:43Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 18:42BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:40Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan vo blizina na bolnicata Bitola

Se izdava namesten stan vo blizina na bolnicata i Studentski dom ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:20SE IZDAVA PLAC

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:06Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:45Се продава стан.

Се продава стан во близина на училиште Стив Наумов. Станот е 53 ква...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:18Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:05Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:57Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:18Kupuvam stan star

Nerenoviran so realna cena bilo kade vo bitola


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:10Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:52Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:09se izdava stan isklucivo na stranci

se izdava nov stan celosno opremen Info 38975581731 38975581731 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:59Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:54Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:52Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.

Се продава мала куќа, мн евтино. Информации на : 076 777 646 Алекса...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:23Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам