252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 01:54Inox Kujna

se prodava komplet inox oprema za dukjan koristena nekolku meseci ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:23  НОВ ОГЛАС

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
04 окт 20:23akcia adidas tereks naik patiki 1390 den

se prodava naik adidas tereks patiki br od 36 do 44 br dostava po kar...


1.190 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

04 окт 15:05Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 10:33Kompresori FIAC Made In Italy

Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l 1000l✅ Marka FIA...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 14:38Kompresor za vozduh FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок: 1...


2.990 €
или предлог цена
01 окт 14:38Krimleri -prasaci

Se prodavat krimleri so federi moze zamena za rakija


320 €
или предлог цена
01 окт 13:49Kompresor za vozduh FIAC AB200/490l

Модел: AB 200/490 Резервоар: 200 l Воздух: 490 l/min Притисок: ...


57.000 МКД
или предлог цена
01 окт 12:29Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za GROZJE,...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:11Elektricna pila bonsek

Ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
27 сеп 13:46Slajferka agolna za stolarija i dr.

Ispravna


4.800 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:44Masinka za secenje plocki

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:43Digalka za motori

Odlicna


350 €
или предлог цена
27 сеп 13:43Kompresor za vozduh FIAC AB300/515

Модел: AB 300/515 Резервоар: 270 l Воздух: 515 l/min Притисок: ...


77.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:00Kompresorska Glava AB 808 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


480 €
или предлог цена
26 сеп 09:00Glava za Kompresor AB 808 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


480 €
или предлог цена
26 сеп 09:00Kompresorska Glava AB 678 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


400 €
или предлог цена
26 сеп 09:00Glava za Kompresor AB 678 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


400 €
или предлог цена
26 сеп 09:00Izlog za prodavnica i elektricen motor

Se prodava izlog za prodavnica so stakla 1,5m. dolg, i elektricen mot...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

21 сеп 17:17Izlog za prodavnica i elektricen motor

Se prodavaat izlog za prodavnica so staklo 1,5 m. Dolina. I elektrice...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

21 сеп 16:46AGREGAT VOLVO 270 KVA

Prodavam agregagat, prv sospstvenik kupen od ovlasten serviser Rade K...


20.000 €
или предлог цена
20 сеп 09:03Фискална каса Северец

Се продава фискална каса Северец , во исправна состојба .


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

16 сеп 12:43Фискална каса Вардарец

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

16 сеп 12:43Се продаваат палети

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .


180 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:42Masini za betonski blokovi, plasticni kalapi za podni i fasa

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:08Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:08Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:08Mesalica (mikser) za beton

Mesalica (mikser) za beton 075336274 / 070247068


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:08Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:06Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:06Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:05Plasticni kalapi za podni, fasadni plocki i drugi kalapi

lasticni kalapi za izrabotka na podni,fasadni plocki i kalapi za izra...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:05Masini za betonski blokovi, ivicnjaci,bekato i dr

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:05Glava za Kompresor AB 360 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


200 €
или предлог цена
13 сеп 10:17Kompresor za vozduh FIAC AB300/678l

Модел: AB 300/678 Резервоар: 270 l Воздух: 650 l/min Притисок: ...


76.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 10:16PLASTICNI KACI OD 1ton

Se prodavaat plasticni kaci od 1ton cena 6000 den


6.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:12VEEF PRESA

presa za vitkanje na furnir i medijapan


1 €
или предлог цена
11 сеп 22:04Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 12:27Zica za co2 aparat koj raboti bez gas

Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas Koturcinjata se od pola kil...


500 МКД
или предлог цена
03 сеп 11:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам