231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika Plua sliki za tenickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Polovni pumpi za voda

Ima cena na slikata i dopolnitelno za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Polovni alati

Cena ima na sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Kanterica za kruzno kantiranje

Се продава кантерица за кружно кантирање ABS од турско производство. ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 08:30VEEF PRESA

presa za vitkanje na furnir i medijapan


2.500 €
или предлог цена
05 фев 14:39Zica za co2 aparat koj raboti bez gas

Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas Koturcinjata se od pola kil...


600 МКД
или предлог цена
05 фев 12:40Reduciri

Se prodava polovni reduciri. Krivi prskaci


По Договор
или предлог цена
04 фев 21:21Termostat

Digitalen termostat


500 МКД
или предлог цена
04 фев 13:40Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
03 фев 21:06Glava za Kompresor AB 360 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


200 €
или предлог цена
03 фев 20:15Glava za kompresor ABAC B6000 Italy

Број на степени: 2 Проток: 827 lt/min HP: 7,5 Киловати: 5,5 kw...


480 €
или предлог цена
03 фев 20:15Комплет опрема за производство на кафе

Може одделно или комплет, цена по договор. Повеќе инфо на телефон.


1 €
или предлог цена
03 фев 13:10Dewalt 18w

Se prodavat sajkarki na dewalt 18v xr doneseni se od germanija vo dob...


200 €
или предлог цена
01 фев 15:06Se prodava lisicarka na ingco

Prodavam mnogu malce koristena lisicarka na baaterii na ingco raboti ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 фев 15:06KAFEMAT BOSCH TASSIMO

KAFEMAT Bosch Tassimo RABOTI na kapsuli Jacobs Tassimo Kupen od G...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:10Kompresorska Glava AB 360 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


200 €
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresorska Glava AB 808 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


480 €
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresor za vozduh FIAC AB200/490l

Модел: AB 200/490 Резервоар: 200 l Воздух: 490 l/min Притисок: ...


57.000 МКД
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresor za vozduh FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок: 1...


2.990 €
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresori FIAC Made In Italy

Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l 1000l✅ Marka FIA...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresor za vozduh FIAC AB300/515

Модел: AB 300/515 Резервоар: 270 l Воздух: 515 l/min Притисок: ...


77.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:51Постоље за осигурачи

Се продаваат нови не користени произведени во Словенија. ЕТИ електрое...


60 €
или предлог цена
29 јан 13:41Осигурачи и кабел

Се продаваат осигурачи нови не користени Schneider C25 има 24 броја и...


По Договор
или предлог цена
29 јан 13:41Masina za tepisi

Cetkarka za tepisi


500 €
или предлог цена
29 јан 10:05Проектирање и надзор на соларни/фотонапонски системи

Проектирање и надзор при изградба на соларни, фотонапонски системи до...


123.456 МКД
или предлог цена
26 јан 22:53Фискална каса Северец

Се продава фискална каса Северец , во исправна состојба .


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

26 јан 09:22Фискална каса Вардарец

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

26 јан 09:22Se prodavaat 2 masini za betonski blok

Blok 20/25/40 600e 17/20/40


1 €
или предлог цена
25 јан 17:25Masa inoks inox

Dimenzii 170/70/70 Koncar Vrven kvalitet


500 €
или предлог цена
24 јан 12:57Kompresor za vozduh FIAC AB300/678l

Модел: AB 300/678 Резервоар: 270 l Воздух: 650 l/min Притисок: ...


81.000 МКД
или предлог цена
24 јан 09:51Glava za Kompresor AB 808 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


480 €
или предлог цена
24 јан 09:50Trofazen motor

Odlicen Tel 075 601 647 odgovaram na viber i email


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:19Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 21:23КАРТОНСКИ ПАКЕТИ ЗА ВИНО

Картонски кутии за 12 шишиња од 1 литар. ПОВОЛНО !


1 €
или предлог цена
18 јан 18:45Poliester cisterni

Cisterni za sekakva potreba poliester 1000,2000 i 3000 litri cena pov...


1 €
или предлог цена
18 јан 18:44GRAFO PRES

Grafopresot e vo odlicna sostojba. Dimenzii 340x260 mm. Moze da se pr...


700 €
или предлог цена
18 јан 13:00Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
15 јан 12:31Комора за ладно чадење

Се продава комора со мирно ладење, погодна за ладно чадење на месо, р...


1 €
или предлог цена
13 јан 14:41Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
12 јан 22:15Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам