Прилеп
                   
2024 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range-Rover Sport 3.6 TDV8 272ks, 2009-god, Zamena za Passat

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komplet...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 ное 11:35Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:31Промовирано

Peugeot 508

Se prodava peugeot 508 , 1.6 HDI 2011 godina , kolata e donesena od s...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:20Mercedes c320

Maslo i site filtri smeneti pred 2000km Pk kais vodna pumpa pred 5000...


5.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:53GOLF 5 1.9

Golfot e vo odlicna sostojba so 6 brzini Registriran cela godina ...


5.050 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:59VW GOLF 1.6 KLIMATRONIK

kima servo centralno abs air bag el stakla el retrovizori vizi...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:47BMW X3 3.0 FULL OPREMA 04

Klimatronik Servo Centralno Abs Air bag El stakla El retroviz...


6.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:46OPEL ASTRA 1.2 PLIN ATEST

Servo Centralno Abs Air bag El stakla El retrovizori Socuvano ...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:46OPEL ASTRA 2.2 CABRIO

2.2 benzin plin atest servo centralno abs air bag el stakla el r...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:46NEW BEETLE BUBA 2.0 PLIN ATEST FULL OPREMA

2.0 benzin plin atest Klima Servo Centralno Abs Air bag El stak...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:46SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:43Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka aluminiumsk...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:16VW PASSAT 1.9TDI 105ks MOZI ZAMENA

Dvozonska klima Elektrika na site prozori Elektrika greaci i sobiranj...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:11Range Rover 4.6 v8 Benzin Plin Atest

ZVONETE NA 078 410 973 078 410 973 078 410 973


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:01BMW 118 d moze i zamena

Se prodava BMW 118d 2005 godina Vo perfektna sostojba Od oprema po...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:29Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:26Se prodava lada 111

Se prodava LADA 111 Kolata e vo super sostojba, ispravna i zacuvana...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:24Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:12VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:03Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:22polo za delovi stranski dokumenti motor menjac

prodavam polo 1.4 44kw 2001 godina isklucivo za delovi so ful oprema ...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:17zastava 850 fico 750 фичо oldtaimer yugo

prodavam zastava fico 850 proizvodstvo 1980g so originalni kilometri ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:17PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:53  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ML 350..4-MATIC..2010.. TOP SOSTOJBA

Full oprema Podetalni informacii 075 886 555 Ekstra.. Mozna e zam...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SWIFT 1.3 CC BENZIN.. EKSTRA..

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI ESP AIRBAG ...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Golf 4 na delovi

Se prodava Golf4 na delovi,benzin 1,6


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto!!!


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:052009 Santa Fe, 4WD

Se prodava santa fe, 2.2 crdi 4WD, 155ks, automatic, 2009 god. prva r...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:42SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks

SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks SO 7 SEDISTA 1999GODINA PROIZVODS...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:39Honda Civic 2.2i-CTDI

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. - Centralno zaklucuvanje so dalecin...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:37Golf 3 1.9 tdi 110 ks registriran

-Registriran do 09/2023 -Solidni gumi Klimatronik (treba da se prov...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:37Reno espace registriran 1700e

Reno Espace ne registriran so plin atestiran mali zabeleski na sasij...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:32RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:23fiat punto 1.1

fiat punto 1.1 cena po dogovor BROJ 070976224 sote BROJ 070976224 so...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:52lada samara 1.5 benzin plin

ladata e vo odlicna sostojba registrirana dobri gumi ZVONETE NA OVAJ ...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:52Toyota Rav 4 - Odlicen 4x4

Voziloto e vo odlicna sostojba Registrirana I Servisirana Motor i m...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:11Seat Ibiza 1.2 tdi Copa

Se prodava odlichno zachuvana Seat Ibiza 1.2 tdi dizel motor Copa ve...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

BMW X5 - Mozna zamena

Se prodava BMW X5 3.0 xd 236 ks 2008 godina so pominati 220 000 km R...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:58BMW E 90 so celosen servis i zelen karton

Колата е произведена во 2008 година во сообраќајна, со сите навремени...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:57Mercedes cls 320

Mercedes cls 320


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам