Карпош
                           
7927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam stan vo Grand Prestige

Se izdava stan vo Grand Prestige taftalidze.


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 фев 11:52Промовирано

Прекрасен дуплекс стан на прекрасна локација

Станот се издава ненаместен, со кујнски елементи и наместени купатила...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

04 фев 11:56Промовирано

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 200 000 eur

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 200 000 eur Deta...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 11:10Промовирано

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - BISI

ШИФРА- 736 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ невселув...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:32SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBNE STAN VO KOZLE KAJ GRANIT HOTEL

ШИФРА- 901 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен тро...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:31SE IZNAJMUVA KUKA VO TAFTALIDZE 2

ШИФРА- 1030 „ДЕЛТА“ Недвижности изнајмува луксузна куќа во Тафтали...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:31SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1-DIAMOND

ШИФРА -1009 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен модерно наместе...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE SPROTI GOCE

ШИФРА- 998 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дво...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, DIAMOND

ШИФРА-932 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ досега НЕВ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 1062 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува комплетно н...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30NOV PRAZEN TROSOBEN STAN 70m2 KOZLE

sifra> 23190 Se izdava nov trosoben prazen stan od 70m2 so nameste...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:18ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ

ШИФРА 6264 Импулс агенција за недвижности ви нуди за продажба одличе...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:52СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 - КАЈ РЕПЛЕК

ШИФРА: 1998S ЦЕНА: 96.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


96.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben vo Karpos 1 Ruzveltova

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Karpos 1 60m2 (Ruzveltov...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva luksuzen Stan vo kozle

Se iznajmuva luksuzen Stan od 74m2 vo kozle so sertifikat za energets...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:16LOZJE VO NEREZI

Prodavam lozje vo Nerezi koe se naoga na patot kon Gorno Nerezi pozad...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3 СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТР...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Nova opremena garsonjera nad Mlecen

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremena garsonjera vo Taftali...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Мини зграда во н. Козле

Продавам куќа Сут+Пр.+Кат 1 + Кат 2 (дуплекс), вк.454 м.кв., во н. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Еднособен стан во Карпош 3

Продавам полунаместен стан во Карпош 3 зад гимназијата Никола Карев. ...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00NOV DVOSOBEN KARPOS SO GARAZA

SIFRA 19163 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KAR...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

Se izdava prazen stan kat 150m2 za kancelarii vo Taftalidze

sifra 23 464 Se izdava kat od kuka kako za kancelarii kaj Katastar...


750 €
или предлог цена
Денес 12:53Se prodava dvosoben stan 50 m2 vo Taftalidze 1 kaj Nova

s 810 Se prodava stan 50m2, so 1 spalna soba. Na 5 kat, so lift. I...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:42Se prodava stan 67m2 vo Karposh 2 kaj fakultetite

s 806 Se prodava stan 67m2, so 2 spalni sobi. Na 2 kat,nema lift....


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:41Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:39SE PRODAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOSH4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 1129 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен трособ...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA ATRAKTIVNA NAMESTENA KUKJA VO ZLOKUKJANI

* ШИФРА 5689 Импулс агенција за недвижности издава атрактивна компле...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:36ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Центар, кај Бугарска Амбасада, ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:28se izdava nov stan vo taftalidze

Se izdava dvosoben stan vo kuka vo Taftalidze 45 m2 so terasa vo dvor...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:25Namesten stan-studio 55m2 na prizemje vo Kozle

sifra 23383 Se izdava namesten stan -studio na prizemje 55m2 so c...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:21SE PRODAVA UDOBEN STAN VO KULITE VO KARPOSH 4

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Karposh 4 vo kulite so crven...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR (ZA KANCELARIJA)

Се продава деловен простор од 49 метри квадратни во Центарот на Скопј...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:10ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - ВЛАЕ

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ 🏢 зграда од Пр+2+Птк со вкупно ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:06SE PRODAVA PRAZEN STAN VO KARPOSH 4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 1128 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен стан н...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР И ГАРАЖА ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54М2 ВО КОЗЛЕ СТАНОТ Е ПОЗИ...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:44Страна 1 од 199

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам