1070 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ДЕКЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 94990 ден iPho...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Iphone 6s 7 + X Xs Xs Max 11 Pro 12 Pro 13

Tefonite se vo extra sostojba,Garancija za istite Mozi da se vidat ...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:03Промовирано

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 04:47POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh , C-connector 2xusb extra kvalitet,isporaka do...


1.799 МКД
или предлог цена
Денес 03:55Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Денес 03:54Se prodava Samsung A10

Se prodava samsung A10 staklo kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:25ASUS ZENFONE 8 - 06.2021,SD888,IP68,8/128,full + dodatoci!!!

Se prodava ASUS ZENFONE 8, najdobriot kompakten tel od 2021(zaedno so...


350 €
или предлог цена
Вчера 23:39Итно се продава iPhone X 64GB

Се продава iPhone X со 64GB меморија. Телефонот е Unlocked и работи н...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:22OTKUP NA MOBILNI TELEFONI PO REALNA CENA

Otkup na mobilni telefoni ,,iPhone/Samsung/Huawei/Xiaomi Samo ispra...


Вчера 22:56Magsafe iPhone Bezicen Polnac

Magsafe bezicen polnac za iPhone Kompaktibilen za site modeli,pocnu...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Samsung A02s Nov ne e koristen pod garancija

Nov mobilen ne raboten mozi i po kargo


7.500 €
или предлог цена
Вчера 21:15GPS Dekodiranje + Navigacija + Softver + Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13Samsung J3 2017

Se prodava Samsung J3 2017.Telefonceto e odlicno se raboti i nema nik...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 19:22Iphone 12 Product Red odlicno socuvan

Telefonot e bez maana. Odlicno socuvan, nema grebnatinki, full origin...


490 €
или предлог цена
Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36Otklucuvanje UNLOCK Google FRP na SITE telefoni

SITE MARKI i MODELI --Otklucuvanje na Android uredi zakluceni na Goo...


Вчера 16:53iPhone 7 Rose Gold 32GB Neverlock so nova baterija

iPhone 7 Rose Gold 32GB Neverlock Odlicna sostojba, kompletno ispra...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Xiaomi redmi 8T

Ispraven i zacuvan! KONTAKT 075645831 Dimce


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:00  НОВ ОГЛАС

Nov ne otpakuvan Honor 50 5 zemen od A1 so obnova na dogovor

Honor 50 5 G Ne otpakovan so 24 m garancija Zemen so obnova na dog...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Samsung A51

Telefonceto e mnogu zacuvano bez ni edna grepka staklo


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:41  НОВ ОГЛАС

iPhone 6

iPhone 64guga baterija 100% raboti na site kartici kako nov za kes 40...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

Lenovo Z6 Pro SnapDragon 855

Ram 8gb ;Rom 128gb ; 48MP kamera Telefonot e socuvan kako nov bez ud...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14Huawei Mate 20 Lite + kutija ODLICNO SOCHUVAN

Telefoton e vo odlicna sostojba, bez nikakvi oshtetuvanja. Ima zasht...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Xiaomi Redmi Note 9 Pro + kutija ODLICNO SOCHUVAN

Telefonot e odlichno sochuvan, nema nikakvi oshtetuvanja. Koristen e ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23iPhone 7

Iphone 7 32gb orginalen ekran nova baterija


5.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.900 МКД
Вчера 13:20iPhone 7 Plus

Se prodava iPhone 7 Plus -Malce koristen, odlicno socuvan -Nova ba...


8.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 МКД
Вчера 13:20Se prodava mobilen Alcatel 3080 4g

Se prodava mobilen Alcatel 3080 4g zacuvan kako nov uste zastitnata f...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS.

Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS. Watch 4 LTE...


9.100 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 13:00SAMSUNG A70

Телефонот е купен од Грција нема ниту една мана Body: 164.3 x 76.7 x...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam meanIT senior 10

Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mnogu malce koristen (neko...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Prodavam Iphone XS Max kako NOV

Телефонот е купен од Америка што можи да се види преку model number и...


20.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
21.500 МКД
Вчера 11:16OVATION studio- GPS Dekodiranje+ Navigacija+ Softver+ Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


Вчера 10:59Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan

Kupen 1420 evra (1340+6% tax) , se prodava 1200 evra - FIKSNO Nov ne...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 10:59Amazfit Bip U Pro

https://www.amazfit.com/us/amazfit-bip-u-pro.html Во одлична состојб...


2.600 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 09:54iPhone SE 32gb Neverlook

Iphonot e kako nov se e original so full pakovanje


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 09:45SAMSUNG GALAXY S21 FE - 6GB - 128GB - FULL PACK

Купен од телеком - гаранција до 13.04.2024 Работи на сите мрежи - не...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:05A1 alpha

Se prodava A1 alpha kako nov bez ostetuvanja


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Se prodava telefon

Ispraven,komplet so baterii i adapter.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20Samsung A52s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB White. Telefonite se novi neotpakovan...


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 128gb kako nov - mobicom

Iphone 7 128gb kako nov crna boja. Komplet kutija so site accesories....


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:41Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:41Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


15.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.990 МКД
Вчера 07:41Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам