Битола
                   
2395 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

××× SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2008 ×××

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI Sport, 5 brzini, 105 konjski sili. Pr...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 сеп 18:32Промовирано

Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 16V-63KW--86KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

SEAT IBIZA 1.4 16V--63KW--86KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERV...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 21:42Промовирано

MERCEDES E250-turbodizel

SE PRODAVA MERCEDES E-250 TD 150ks. ELEGANCE FUL OPREMA REGISTRIRAN D...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:01***OPEL ASTRA FACELIFT 2008 1.6 116PS.PERFEKTNA***

Opel Astra H 1.6 116 k.s.2008 g.realni 210 000.bandasi aluminski 18 s...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:54JAGUAR S type

Kolata e vo dobra sostojba 3.0 v6 benzin/plin mozi i zamena so vasa d...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
Битола

Автомобили

Денес 11:49Seat Alhambra 2.0 tdi

Prodavam Seat Alhambra 2.0 tdi so dve crveni,vo odlicna sostojba so ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:45vw lupo 1.0

lupo 1.0 99 god reg cela god smeneto maslo i filtri motor na lan...


1.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:36VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:35MAZDA 6 2.0D 140KS 2008 GOD ODLICNA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DISEL 2008 GOD.CLASSIC BOSE SOUND SISTEM REGIS...


6.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.450 €
Битола

Автомобили

Денес 11:08FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:08Bmw e39 520i plin atest registrirano.

Bmw e39 520i 6 cilindri benzin+plin atest registrirano do mart krajot...


1.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:04SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 2004g(sharan)

Se prodava seat Alhambra 1.9tdi 116ks 2004g vo odlicna sostojba servi...


4.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.850 €
Битола

Автомобили

Денес 11:02OPEL ASTRA

Se prodava opel astra 1.7cdti dobro zacuvana redovno servisirana izm...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:58ALFA 156 1.6 benzin

ODLICNA !!! Kolata e vo super sostojba Golem i mal servis pred 10000...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:38Mercedes c 200

Vo odlicna sostojba prva farba ful oprema se funkcionira servisirana ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:33HUNDAI GETZ 11 BENZIN

HUNDAI GETZ 11 BEZIN DOCH MOTOR 2007 GODINA PERFEKTNO KOLICE MAKSIMAL...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:29Audi A4 2009 god 2.7 tdi 2009 god so full oprema

Audi a4 2009 god 2.7 tdi 2009 god so full oprema


5 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26Opel corsa 1.2 benzin 59 kw uvozz 08g

Perfekt sostojba plateni site davacki do registracija Proba I proverk...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:25Citroen Berlingo 1.9d 70hp 2008g Neuvezeno Kako NOVO!!!

Citroen Berlingo 1.9d 70hp 2008g Neuvezeno so 150.000km Kako Novo!!! ...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Битола

Автомобили

Денес 10:14Opel Astra 1.6 105hp Benzin/Plin 2005g Odlicna!!!

Opel Astra 1.6 105hp Twin/Port Benzin/Plin 2005god Odlicna!!! Astrat...


2.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:14Se prodava citroen c4 picasso

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks 2007 God GOAL Model

Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks 2007 god Goal model Fabrika So Fuul oprem...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:57Vw Golf 6 1.6 Tdi 105 ks vo odlicna sostojba

Golf 6 1.6tdi 105ks 2010god uvezena od Germanija i registrirana cela ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:57AUDI A4 B8 2.0TDI

Voziloto e vo perfektna sostojba so napraven golem i mal servis regis...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:54MERCEDES E320CDI DPF 224KS 2007G...4MATIC...AVANTGARDE!

Info samo na: 076269222 Info samo na: 076269222 Info samo na: 07626...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:49OPEL ASTRA 1.3 CDTI-95 KS - COSMO-NAVI-2011

OPEL ASTRA SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS KAROSERI...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:48Opel Corsa 1.3

Se prodava Corsa so 1.3 CDTI( dizel,)mnogu ekonomicen motor, novi gum...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:46Hitno , Astra J 2012 110ks(81kw) Isuzu

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


5.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Битола

Автомобили

Денес 09:46Se prodava Golf VII Golf 7 TSI

Se prodava Golf VII 1.2 86 ks Tsi benzin,2016god,neuvezuvan,vtor gazd...


11.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:45Fiat punto 1.4 plin

Se prodava fiat punto 1.4 od prv gazda. Puntoto e maksimalno zacuvano...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Битола

Автомобили

Денес 09:36Se prodava BMW 520

Se prodava BMW 520 TDI 2.0 so 163 ks, so golema navigacija i novi gum...


6.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Денес 09:36Reno clio 1.5 dci

reno clio 1.5 dci vo odlicna sostojba so pominati 178000 kilometri s...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava DAEWOO MATIZ 800cc

Pali vozi so plin atestiran.


1.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:31Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2008 - FABRIKA -

Fiat Bravo 1.9 MultJet 2008 - voziloto e vo perfektna sostojba ( APT...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:26Audi A6 3.0 SLINE FACELIFT

Se prodava Audi A6 176kw 239ks 2009 novio motor Registrirana cela go...


13.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:23AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK MODEL 2010

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS SPORTBACK S-LINE SO FULL OPREMA ...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:16Mazda 3

Se prodava mazda 3 1.4 benzin motor so lance Kolata e redovno servis...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:11Nissan Almera(n15) 2.0 diesel GLX

Kolata e socuvana


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:10Honda accord 2.2 icdti

Се продава hоnda accord 2.2 icdti 140hp 2006г доведена од Швајцариј...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:58PONUDETE AUDI A4 B8 LIMUZINA 2008 - 2010

KUPUVAM AUDI A4 B8 LIMUZINA 2008 DO 2010. RACEN MENUVAC .. 076260911....


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:53  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

REG. DO 12 09 2023 KLIMATRONIC TEMPOMAT NOVI GUMI X4 M+S NOV AKUMULAT...


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:44Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам