Карпош
Подкатегорија:
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 авг 16:19Krevet

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 авг 09:53Двоспратен кревет од IKEA

Продавам двоспратен кревет (200 x 90 cm) со еден душек комплет, раскл...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

08 авг 15:16IKEA - ИКЕА stol,stolica,stolici(стол,столица,столици)novi.

Stolicite se novi,neotpakuvani,so metalna konstrukcija i mehanizamot ...


41 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

07 авг 11:30IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Novi,neotpakuvan...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

07 авг 11:24NOVI stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

06 авг 14:25Кревет

Се продава кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за складирањ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

06 авг 14:10Prodavam detski tepih

Prodavam detski tepih, odlicno sovuvan dimenzii 150x75


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

04 авг 12:36Biro so most

Se prodava biro so most perfektno socuvano


12.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:55Продавам столче на ротирање за работна маса

Продавам столче на ротирање за работна маса Има функционален меха...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 авг 12:47IKEA - ИКЕА stol,stolica stolici(стол,столица,столици)novi

Stolicite se novi,neotpakuvani,so metalna konstrukcija i mehanizamot ...


41 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 авг 10:12PRODAVAM BIRO I RABOTEN STOL

BIRO I RABOTEN STOL masata se podiga pod agol kontakt 070 244 233


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

31 јул 20:50LOBERGET/SIBBEN Детски стол / ИКЕА

Карактеристики на производот Материјал: челик, пластика Боја: бела ...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 јул 12:03SMALLEN Стол со механизам на вртење/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: полипропиленска пластика, ч...


2.340 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 јул 12:02Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI, Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 16:41Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јул 22:32JATTELIK постелнина / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук Боја: шарена ...


1.210 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:06VITAMINER Постелнина/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:04LATTJO Постелнина / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.850 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:03Компјутерска маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
10 јул 21:42Simpo klik-klak krevet

Krevetot e recisi nov, ne e koristen samo stoi vo detskata soba. Ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 јул 18:07Единечен детски кревет

Единечен детски кревет со душек 200cm x 80cm, стар 1 година


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јул 14:01se prodavaat kreveti 200x90

Se prodavaat dva kreveti 200x90 -Cena za eden krevet so fioka- 800...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јул 15:53Компјутерска (работна) маса + шкафче (ТВ)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Сочувани, ка...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Продава душек 90x1,90

Се продава душек нов 90 X1,90,купен од Мебел Гостивар


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

23 јун 15:53MAMMUT Детско столче во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: бело *погод...


1.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:47MAMMUT Детска табуретка во жолта боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: жолта *пого...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:44MAMMUT Детска масичка во сина боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: сина *погод...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:41Продавам комода и биро

Се продава комода и биро медијапан,малку користени. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

15 јун 16:04TROFAST рамка со кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: рамка дрво, кутии- полип...


7.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:46TROFAST рамка со девет кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела ...


7.540 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:40TROFAST рамка со кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверка, полипропиленска п...


6.040 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:35Висечко шкавче за во детска соба

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, б...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

30 мај 14:28Biro 65x50 so stolica

Biro 65x50 so stolica Kontakt: 075528522


2.200 МКД
или предлог цена
30 апр 21:06Detska soba slovenska

Bez krevetot


8.000 МКД
или предлог цена
20 апр 00:21SUNDVIK Кревет на развлекување/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: дрво > Боја: сиво - кафе...


11.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

14 апр 15:05Se prodava polovna masa i stolce za dete

Masata i stolce se doneseni od stranstvo i se vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 апр 18:20SVARTA Кревет на два спрата/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: сива Д...


18.520 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:40SLAKT Детски кревет /ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: Медијапан, Фурнир, бреза...


11.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:36LEIRVIK Кревет 160х200/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: Материјал: челик Боја: бела Каракт...


14.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:32Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам