Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-940-500 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CE...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51PRODAVAM RETRO STOLNA LAMBA !!!

Prodavam retro stolna lamba vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:23Se prodavaat dva prekrasni ekskluzivni lusteri

Se prodavaat dva prakrasni ekskluzivni lusteri, mnogu socuvani


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:08Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 17:30.prodavam stolna lamba

Prodavam stolna lamba


5.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 10:49Prodacam stolna lampa

Prodacam stara ispravna stolna lampa.


5.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:32Reflektor halogen

Odlicna sostojba nova ampula 500w so kabel se komplet


1.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:02Столна ламба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Материјал: м...


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 00:01Stolni lambi za popravka

Prodavam 4 neispravni lambi malku koristeni, so celosno ispravna i za...


300 МКД
или предлог цена
31 авг 07:46Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8...


1 €
или предлог цена
30 авг 12:23luster

2 te se ispravni lampata e od ikea ama caskata mi se skrsi ja zamen...


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 21:18NOT подна ламба за читање / бела / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика > Бој...


1.730 МКД
или предлог цена
04 авг 11:07BARLAST ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, полипропиленска пл...


810 МКД
или предлог цена
04 авг 11:04Prodavam Detski luster

Prodavam detski luster avion so dve sialicni mesta G9 fasonka, isprav...


1.800 МКД
или предлог цена
24 јул 11:41LED PLAFONJERKA

18W - 399 DEN 24W - 499 DEN


399 МКД
или предлог цена
20 јул 09:43SE PRODAVA LUSTER

Se prodava luster, kupen 2020 godina od Manex po cena od 12.000 denar...


6.900 МКД
или предлог цена
25 јун 21:50Prodavam stolna lampa vo forma na sveknik

Prodavam stolna lampa od Anglija vo forma na sveknik


4.000 МКД
или предлог цена
19 јун 22:11BARLAST Столна ламба 31cm/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: Полипропиленска пластична...


610 МКД
или предлог цена
26 апр 12:33Plinska sijalica

Cena 600 den 072 555 202


10 €
или предлог цена
11 апр 06:06Luster za detska soba

Luster Massive za detska soba vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 21:01Neonki tavanski

Komplet ispravni 5 kom 1 kom 10evra


10 €
или предлог цена
20 мар 21:27Tach panel

Nov neupotreben vo kutija so upatstvo


400 МКД
или предлог цена
10 мар 07:21KNIXHULT Лустер / бамбус / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: бамбус, безбоен лак > Бо...


3.050 МКД
или предлог цена
05 мар 10:33ARSTID столна ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, абажур текстил > ...


1.790 МКД
или предлог цена
05 мар 10:32TERTIAL Работна ламба/ ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: светла си...


1.160 МКД
или предлог цена
05 мар 10:29Iznajmuvam rentam sijalici

Se iznajmuvaat sijalici za zabavi-proslavi 078 24 88 16 moze i viber ...


1 €
или предлог цена
13 фев 10:55ЗИДНИ ЛАМБИ НОВИ

ЛАМБИТЕ СЕ НОВИ, ИМАМ ДВА КОМПЛЕТА. ПАР Е 800ДЕН. А КОМПЛЕТ ДВАТА ПАР...


800 МКД
или предлог цена
01 дек 10:38Se prodava dzidna lampa

Vo top sostojba


700 МКД
или предлог цена
10 ное 09:31SVETLO ZA RASTENIJA

Najgolem izbor na svetla za rastenija


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:47SOLARNI VODOOTPORNI REFLEKTORI

SOLARNI REFLEKTORI 30W I 60W CENA 999DENARI I 1999 DENARI


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:40LED REFLEKTORI NA SINA TRACK

REFLEKTORI NA SINA 30W SUPER MOKNI SO ODLICNA GARANCIJA SAMO VO LEDMA...


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:39NOV LUSTER ZA NADVORESHNA MONTAZA

Se prodava luster Neri- https://www.youtube.com/watch?v=zYeboM43I1Y- ...


2.000 €
или предлог цена
24 окт 13:15Extra lusteri ikea. Kombinacija staklo/metal.

Prodavam kompletno zdravi i ocuvani lusteri ikea. Kombinacija staklo/...


3.000 МКД
или предлог цена
19 окт 01:40Se prodava dzidna lampa

Ispravna vo top sostojba


400 МКД
или предлог цена
05 окт 11:45РЕФЛЕКТОРИ НА БАТЕРИИ

РЕФЛЕКТОР НА БАТЕРИИ СО 4 РАЗЛИЧНИ


6.990 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:56Фасадно осветлување ГУ10 Спот

Понуда на Фасадно осветлување - избор на боја црна и сребрена. Корист...


999 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:51PRODAVAM REFLEKTOR NADVORESEN

Prodavam reflektor


9.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:23LED REFLEKTORI NA SINA

Reflektori na sina i reflektori za na sid. koristat promenlivi gu10 s...


599 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:59UV ANTIVIRUSNA LAMPA СТОП КОРОНА

ИСЧИСТЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ ИЛИ БИЗНИС ОД ШТЕТНИТЕ ВИРУСИ И БАКТЕРИИ ЗА С...


2.999 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам