Кисела Вода
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplot od Visni i Ribizli

Prodavam Domasen Izraboten Kompot od Visni Domasno prizvotstvo 2022 1...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

Денес 09:00Stakleni Bilnaci 50litarski

Prodavam dva stakleni bilnaci od po 50 litri cenata e 50 evra od komad


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

02 окт 17:51Препечена Сливова ракија 48ца

Продавам Бела и Жолта препечена Беровска сливова ракија од сортата на...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

02 окт 13:53Prodavam grozje za vino i rakija

Prodavam grozje za vino i rakija .xambur...ribier...afus i muskat ....


22 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

01 окт 15:12MASINA ZA MELENJE KAFE / MLIN ZA KAFE

Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba,trofazna,so opc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

29 сеп 22:42Prodavam Anason extra

prodavam anason extra kvalitet ovogodisen. Ima kolicina 3 tona


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 сеп 18:29Bure, Burinja za rakija / Буре, Буриња за ракија

Prodavam bure, burinja, za rakija, edno od dab 60l. i edno od dudink...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

27 сеп 22:08Prodavam GROZJE EXTRAAA

Prodavam grozje prva klasa Od sorta imam nisavka kako za svoja dusa ...


25 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

23 сеп 11:25Продавам јачмен

Продавам квалитетен јачмен од Долно Лисиче за 20 ден од килограм . Т...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

12 сеп 20:07Tava za otvoren prostor

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 сеп 13:22Oprema za pekara

Vo ispravna sostojba


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

07 сеп 14:46SE PRODAVA MED

Se prodava med od predelot na skopsko selo Nova Breznica (priroda bez...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

05 сеп 22:21Prodavam drveno bure I plasticni tel.079411413

Drvenoto bure e prodadeno samo plasticni ostanaa cena po dogovor.samo...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 сеп 13:36Prodavam drveno bure I plasticni

Prodavam bure development I plasticni centre podogovor.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 сеп 13:34KAFEMATI

Najdobrite Kafemati sega se dostapni i kaj nas od markata MUHLER od 3...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

16 авг 19:13Bezglutensko brasno Mix B

Prodavam bezglutensko brasno Mix B


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

12 авг 16:30Bazglutensko brasno

Prodavam Bezglutensko brasno Mix B


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 10:23bure za vino

prodavam bure za vino 120l... 070360914 070360914 070360914


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

31 јул 14:57Slow cooker

Slow cooker sc-320 Nov ednas uklucen. Kupen 5000den, go prodacame 3...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

27 јул 07:55Мед од чиста околина

Се продава мед од чиста и незагадена околина на големо и на мало


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

27 јул 00:18Pekara bara majstor za burek

Pekara ima ptrba od majstor za burek


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

15 јун 08:12Rakija prepecenica

Prodavam domasna rakija prepecenica Zolta i bela 200den-litar Za...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 јун 17:09Јohnnie Walker red label

Продавам 10 шишиња по 1L Јohnnie Walker red label, оригинални со банд...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

23 мај 11:20Домашни здрави јајца

Јајца од препелици чувани и одгледување само со просо вистинска љубов...


12 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

22 мај 09:23Med bagremov, livadski i med so polen

Se prodava priroden bagremov livadski i med so polen od podnebjeto na...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

13 мај 10:00Livadski med i propolis

Sopstveno proizvodstvo ,prilepski region Livaski med - 500 den Prop...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

31 мар 19:30Prodavam rakija i vino

Prodavam rakija 52 stepeni lozova lanska imam i prepecenica .i vino c...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

30 мар 20:08Домашно вино

Се продава домашно контролирано вино од сортата вранец, берба 2019 од...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

15 мар 07:34Продавам домашна ракија,вино,оцет

Продавам високо квалитетна ракија,вино и вински оцет.Ракија 250ден л...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

09 мар 09:17Polen visoko kvaliteten, monofloren

Prodavame cist ,visoko kvaliteten monofloren polen ,cena 1200 den/kg...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

04 мар 18:52Med Priroden

Priroden Med ,propolis i ostanati pcelni proizvodi naseto moto e ,,Od...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

31 јан 17:17Prodavam domashen MED po **EKSTRA CENA**

DOMASHEN MED OD: Gluvarche Planinski Med Med od gluvarche i med o...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

12 јан 22:57БИСТРА ВРАБОТУВА: ПЕКАР - ПЕЦИВАР

Млечниот ресторан БИСТРА има потреба од ПЕКАР и ПЕЦИВАР за локалот во...


100.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

08 јан 03:00Oprema za pekara

Rab masa konvektomat so 8 pleha wisheu Unox Rosella so4 pleha Laminat...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

03 јан 20:07Продажба Кавадаречка жолта ракија

Продажба на жолта ракија


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

26 дек 20:49MED od 1000m nadmorska visina

Prodavam visokokvaliteten cist priroden med od 1000m nadmorska visina...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

22 дек 15:30Mlecen Restoran

Zena za pecivo samo prva smena


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

10 дек 20:14Jabolko ajdarec

Delcevsko jabolko Neprskano jabolko Minimalno tretirano! Ima dosta...


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

25 ное 13:00Majstor za burek

Pekara vo pintija ima potreba od majstor za burek plata po dogovor.


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

25 ное 06:00Med

Se prodava livadski, bagremov i borov med na golemo. Za povekje infor...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

24 ное 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам