134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 16:53Албуми Панини

Albumi panini za poveke info vo poraka meil viber cenata e za site al...


700 €
или предлог цена
06 јун 14:41Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

06 јун 10:51Уште две слики графики останаа на продажба

Продавам две уметнички слики,графики,една е од Аврамовска Елизабета-Б...


100 €
или предлог цена
03 јун 16:19Повеќе гоблени на продажба

Продавам поголем број сочувани гоблеи,не се везени по Вилерови шеми,т...


25 €
или предлог цена
03 јун 16:19Сребреници со Титов лик

Продавам два сребреници,еден поголем, еден помал со Титов лик сребро ...


100 €
или предлог цена
03 јун 16:19Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
03 јун 11:59Mesingan chasovnik

Se prodava star mesingan chasovnik so visina of 60 cm i tezhina 10,5 ...


350 €
или предлог цена
03 јун 03:18MERCEDES.SCANIA.MAN.DAF.IVECO .VOLVO RENO METALNI KAMIONCINJ

METALNI KAMIONCINJA REKLAMNI NOVI..MAN.MERCEDES.SCANIA.RENO.DAF..350 ...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Куманово

Останато

02 јун 13:36Slika od Boris Kukunjavski

2013g. 100x70cm


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
01 јун 18:27dekorativi od kovano zelezo

izrabotka na dekorativi od kovano zelezo .izrabotka elementi,sari ...


По Договор
или предлог цена
01 јун 07:56BUBI..1:34 METALNI KOLEKCIONERSKI NOVI..

BUBI 1:34 ..Novi..Kolekcionerski..


10 €
или предлог цена
30 мај 19:19Германија 9 х 10 евра

Германија 9 х 10евра вкупно 90евра 2 х 2011год 2 х 2012год 3 х 20...


6.300 МКД
или предлог цена
29 мај 00:12TITO - Kolekcija- moneti, ordeni

Se prodava Kolekcija Moneti i dr. od TITO- čisto Srebro, kako novi, m...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

28 мај 21:59Gobleni Decak Zan i Zetvarki

Goblenite se izrabotuvani po sema i se vezeni a ramkite se obnoveni (...


150 €
или предлог цена
27 мај 07:29Slika sliki

Maslo na platno 60 x 40 cm Moze naracka po vas izbor, koj motiv sakat...


150 €
или предлог цена
26 мај 16:50Umetnicka slika

Maslo na platno 50 x 40 cm Tel. 075 457 101


150 €
или предлог цена
26 мај 16:50Vilerovi gobleni

Golem -7500 den 2 pomali po 3500 Najmal - 3000


250 €
или предлог цена
Куманово

Останато

24 мај 22:40Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


30 €
или предлог цена
24 мај 11:47Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
24 мај 11:47Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba postolje od leano zelezo od stara masina za sienje - Heid...


80 €
или предлог цена
24 мај 11:47Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba stara masina za sienje Heid and neu. Vrz osnova na serisk...


35 €
или предлог цена
24 мај 11:47VILEROV GOBLEN ,GOBLENI DEVOJKA NA ChEShMA

EXTRA PREUBAV GOBLEN VILEROV DIMENZII 60 × 47 SM BEZ RAMKA MOZ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

20 мај 23:26Американски сребрени парички

1/4 Долар 1961 и 1964 (Останаа само од 1964год) Тежина 6.25гр .900...


400 МКД
или предлог цена
19 мај 23:58Медаља

Полска медаља Партизански крст Доделуван на ветераните од Втората с...


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 23:57STARO RADIO KOSMAJ СТАРО РАДИО КОСМАЈ

Na prodazba staro jugoslovensko radio Kosmaj 48, proizvedeno nekade o...


60 €
или предлог цена
17 мај 08:27NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
17 мај 08:27Meksiko 1/10 unca 3.1gr 999 Srebro

Мексико 1/10 (3.1гр) унца 999 Сребро Издаден со мотив од 25 центи ...


400 МКД
или предлог цена
16 мај 16:48Se prodava antikvitet

Se prodava antikvitet paradi zaminuvane vo stranstvo Stari radia,nos...


111 МКД
или предлог цена
16 мај 10:54Gips karton,dekorativni tehniki,krecenje,gletovanje,abrip

Izdrabotuvame dekorativni tehniki(sahara i antika), krecenje so akril...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 06:56Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:35Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:35Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 12:50Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
09 мај 12:50Kafemat SIMONELLI od prekuokeanski Brodovi

Se prodava star KAFEMAT poveKje od 40 i kusur god. Kafematot e ispra...


По Договор
или предлог цена
05 мај 23:37Германска панзер значка

Германија Голема значка за капа/баретка 11та панзер дивизија Расфо...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 20:09Retro tv ruski

Se prodava 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 03:33РАЧНА ИЗРАБОТКА ,ДЕКОРАТИВНИ УКРАСНИ ПЛЕТЕНИЦИ, ВЕЗЕНИЦИ

Се продаваат нови повеќе парчиња ( околу 20 ) рачно плетени миљеа за...


6.000 МКД
или предлог цена
30 апр 08:24ТЕЛЕВИЗОР

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба ◇ Последна серија...


1 €
или предлог цена
24 апр 22:29TERMOMETAR

Prodavam drveno/bakaren TERMOMETAR, kako na slikite, dolzina 60 cm. K...


3.200 МКД
или предлог цена
21 апр 22:25Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам