Подкатегорија:
                   
172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizder beko

Frizder Beko, dimenzii: shirok 54 cm, dlabok 56 cm, visok 146 cm , 07...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26Prodavam frizider Favorit pod garancija

Garancija do april 2022


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:55Samsung masina za perenje

Prodavam masina za perenje alista Samsung 6kg...1200 vrtezi... Ecob...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:31Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


22.000 МКД
или предлог цена
08 авг 18:42Se prodava Masina za perenje alista Favorit MP5000

Se prodava masina za perenje alista marka Favorit 5000,izgoren i e gr...


2.500 €
или предлог цена
08 авг 15:30Pravosmukalka Liv

Pravosmukalkata e ispravna i sobira i voda komplet so crevo


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 09:15Delicio, aparat za espresso, retro modelce

Ispravna sostojba


50 €
или предлог цена
07 авг 08:22PRAVOSMUKALKI

Prodavam pravosmukalka vo ispravna sostojba Beko cena 3000 denari P...


3.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:49Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 авг 09:17Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 авг 09:17Prodavam pegla na parea Ohmex vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Ohmex vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 авг 09:17Prodavam pegla na parea Rowenta

Prodavam pegla na parea Rowenta


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 авг 09:17Prodavam pegla na parea Elektrolux

Prodavam pegla na parea Elektrolux


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 авг 09:17Dlaboko Gornje

Ptodavam dlaboko goreneje 410litri


150 €
или предлог цена
05 авг 17:47Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal snti calc vo odlicna sostojba


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

04 авг 18:42Karcher 3001 masina za hemisko cistenje

Prodavam potpolno ispravna i vo odlicna sostojba Karcher 3001 masina ...


180 €
или предлог цена
04 авг 16:27Пекач за пица, скара

Продавам скоро нов пекач за пица, скара.


2.200 МКД
или предлог цена
03 авг 10:02Prodavam boljeri kazancinja i mn drugo.........

Prodavam boljeri kazancinja mono blok umivalnici so cesmi i dr


По Договор
или предлог цена
31 јул 10:27Prodavam pegla na parea Philips

Prodavam pegla na parea Philips


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

30 јул 14:37Prodavam pegla na parea Essentiel, 3000w vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Essentiel, 3000w, presing 130g/mn, 7 bars, se...


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

30 јул 14:37Kafemat Bosch Tassimo

Se prodava kafemat Bosch Tassimo koj koristi kapsuli Jacobs Tassimo. ...


1.800 МКД
или предлог цена
29 јул 20:22Gorenje

Frizider gorenje neispraven ne drzi freon poveke info na 071 352 849


По Договор
или предлог цена
28 јул 17:56SAMSUNG WF-B1256GW 6,2kg

SAMSUNG WF-B1256GW 6,2kg ispravna inf 077/733-053


9.000 МКД
или предлог цена
27 јул 09:26PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 21:48PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 21:48Elektricna masina 'MUHLER' za melenje MESO, PIPERKI, DOMATI

Електрична машина за мелење ПИПЕРКИ, ДОМАТИ, МЕСО, полнење КОЛБАСИ и ...


2.700 МКД
или предлог цена
24 јул 13:59Диспензери за вода - Dispenzeri za voda MUHLER

🆕Топла и ладна вода во секој момент во Вашиот дом и канцеларија со д...


4.200 МКД
или предлог цена
24 јул 13:59Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.899 МКД
или предлог цена
24 јул 13:59Prodavam pegla na parea Laurastar

Prodavam pegla na parea Laurastar


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

17 јул 09:26Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegla na parea Tefal


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

17 јул 09:26Baram programator za masina za perenje Favorit

Baram programator za masina za perenje Favorit mp5000 075224467


636 €
или предлог цена
16 јул 13:59Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup

Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

16 јул 11:20Prodavam pegla na parea Philips

Prodavam pegla na parea Philips


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

16 јул 11:20Lavazza kafemat so patroni

Aparatot e malku koristen , vo kutija e. Kako nov.


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
14 јул 21:33Saeco kafeaparat kafemat

Kafematot e ispraven so sopstvena melnica


4.500 МКД
или предлог цена
14 јул 21:32Motor za masina za perenje

Motor za masina za perenje Qvatro


2.000 МКД
или предлог цена
13 јул 18:24NOV Sokovnik Rohnson

Prodavam nov sokovnik rohnson sokovnikot ne e koristen nitu ednas


3.500 МКД
или предлог цена
10 јул 09:30Saeco Idea

Kafematot e vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
08 јул 22:09Horizontalen zamrznuvac gorenje

Se prodava horizontalen zamrznuvac gorenje 450litra kupen 2015 godina...


13.000 €
или предлог цена
28 јун 14:32Мелница за кафе - Melnica za kafe

Мелница за кафе Homa Транспарентен капак Максимален волумен на мел...


1.300 МКД
или предлог цена
27 јун 21:01Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам