Кавадарци
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma

Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma.Tel za kontakt :078204313


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 21:32Prodavam plac

Se prodava plac vo Kavadarci vo naselba Bel Kamen.Pogoden za hala,kuk...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 13:26Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 јан 08:23* ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ОД 650м2 *

Се продава градежен плац од 650м2 со 1 маркици за градба, со струја, ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 јан 18:28se prodava lozje blizu feni pozadi staro sloga

dobra lokacija pozadi sloga


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 јан 09:29PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 јан 15:33Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


14 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 јан 08:35Лозје смедеревка - пред с.Рибарци

Лозје смедеревка пред с. Рибарци


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 јан 20:31Се продава или изнајмува нива 6.000квадрата (6декара)

Се продава или изнајмува нива 6.000квадрата (6декара) под вода. Се на...


9.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 јан 18:35Niva

Zemjodelsko zemjiste 4 dekara mesto bel kamen


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 јан 08:03Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 јан 09:10plac na samiot pat -Marena- Negotino

Se prodava plac na samiot pat od Marena nakaj Negotino.Placot e zasum...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 јан 19:09Plac

Se prodava gradezno zemjiste na ul Danko Davkov Vatasa zvonete na 077...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јан 17:05Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 дек 12:41Се издава лозје спроти Дрекслмаер, близу до асфалтниот пат

Се издава лозје 7 декари спроти Дрекслмаер, во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 дек 01:46Niva Mokliste

Se prodava Niva vo Mokliste. 072 250 763


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 дек 11:11Prodazba na Niva

Drustvoto za zemjodelie,trgovija i uslugi KANET AGRO DOOEL , prodava ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 дек 11:15OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 дек 19:49Се продава лозје

Се продава лозје наспроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС в...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 дек 14:29СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ/НИВА СПРОТИ ЈУГО КОМЕРЦ

Нивата излегува на главниот пат ,поделена е на две парцели 7514/1, 75...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 21:45Плацеви во Моклиште

Се продаваат плацеви на атрактивна локација во Моклиште.Контакти:075/...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 14:06*PLAC/Gradezna Zona/2.000m2* - Izdavam

***Gradezna zona vo Kavadarci*** ***Imate slika za lokacijata*** **...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 ное 16:58Izdavam extra PLAC na avtopatot za Rosoman

Izdavam plac, vednas pokraj asfaltniot pat za Rosoman, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 ное 16:58Se prodava 7000 m2 Cena 10 eur za m2

Se naogja na patot nakaj Rosoman nasproti kompanija Petrovi Cena 10 ...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 ное 15:00Plac na tikvesko ezero

Se prodava plac kaj selekta mesto grncarovec 3000m2


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 ное 11:49Niva

Zemjodelsko zemjiste vo aterot na selo Sivec, Kavadarci vo blizina na...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 15:18Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 09:15Se prodava lozje (za plac) pred Mokliste

Се продава лозје со површина од 1800м2 на самиот пат за Моклиште на 3...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 ное 12:24Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 ное 11:30Продажба на лојзе

Се продава лојзе во Краиште , 4.5 декари смедеревка под систем на нав...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 ное 09:25Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 окт 10:21Се продава нива

Се продава нива во с.Шивец 5800m².Тел 078687254


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 окт 11:49Плац

Se prodava plac urbaniziran na patot Marena-Sopot.Placot e za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:44Плац

Se prodava plac od 3900m2 na patot Kavadarci -Negotino.Placot se naog...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:40Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во повр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 08:47Se prodava niva vo mokliste

Se prodava niva vo mokliste


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 окт 00:24Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 по цена од 5 евра/м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР поза...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 окт 14:23Plac vo gradezen reon vo Kavadarci

Се продава нива во Кавадарци 1200 м2 на угорнината спроти болницата п...


21 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 окт 22:44Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 окт 13:38Se prodavaat dve nivi od po 3000 dekara

Se prodavat dve nivi od po 3 dekara vo blizina na selo manastirec pod...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 окт 20:03Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам