Кавадарци
                   
229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 08:11Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 04:40MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:57Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:34  НОВ ОГЛАС

Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


14 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:06Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:38Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:38Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:34Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:34zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:03Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:59Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:06Lozje

Prodavam lozje nad s.Resava m.v. dupkata,6 dekara Smederevka 07131923...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 19:28Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 13:31PLAC TIKVESKO EZERO -BRUSANI

Prodavam Plac -lozje od 10dek. na Tikvesko Ezero vo mesnost Brusani,


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 13:31Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 12:49Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 12:48Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 дек 08:58Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 дек 10:35Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 дек 13:04СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ/НИВА СПРОТИ ЈУГО КОМЕРЦ

Нивата излегува на главниот пат ,поделена е на две парцели 7514/1, 75...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 21:45Земјиште спроти Хотел „Фени“ во Кавадарци

Се продава земјиште (парцела бр. 10032/1) веднаш спроти Хотел „Фени“ ...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 18:17Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 18:17Лозје на Копачот кај Кавадарци

Се продава лозје во место викано Копачот (парцела бр. 9108), на патот...


7 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 18:16Плацеви во Моклиште

Се продаваат плацеви на атрактивна локација во Моклиште.Контакти:075/...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 14:06Urbaniziran Gradezen Plac so Geodetski Elaborat

Plac sproti gradskit park/stadion, mesto Domovica. Mestoto e urbanizi...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 10:53СЕ ПРОДАВА НИВА

Хитно! Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бк...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 дек 21:02Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 дек 17:16Се издава лозје спроти Дрекслмаер, близу до асфалтниот пат

Се издава лозје 7 декари спроти Дрекслмаер, во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 дек 22:31Лозје смедеревка - пред с.Рибарци

Лозје смедеревка пред с. Рибарци


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 дек 16:24ПЛАЦ ЗА КУЌА

Плац за куќа 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба. 0...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 дек 19:44Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 дек 12:52Lozje Umata Kavadarci

Se prodava Lozje so povrsina od 13.517 na resavskiot pat blizu Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 дек 12:52Se prodava lozje so povrsina od 7 dekari

Се продава лозје со површина од 7 декари, од кои 4.5 декари е смедере...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 ное 16:33Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 ное 13:11KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 ное 11:18Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 ное 10:52PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 ное 08:41SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 ное 11:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам