Кавадарци
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:58Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 14:33Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 11:35Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 11:25Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:15Zemjodelsko zemjiste-lozje.

Se prodava zemjodelsko zemjiste,,lozje,, od sorta smederevka,6595 m2 ...


125.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 22:50Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:58zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:43Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:29Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:53Betonski kolci

Се продаваат бетонски колци стари 5 год, арматура 4.5 мм ребрована, д...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 05:24Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад во с.Долна Бошава. За повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 00:25SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 21:50Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 19:18Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 19:18Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 18:46Се издава плац

Се издава урбанизиран градежен плац на улица Ресавска. Моменталната ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 12:00Betonski stolbovi

Info 070-533-183


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 10:46Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 10:39SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 08:35ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 07:16Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 07:11Plac vo Kavadarci 380 kvadrati

Plac vo oblasta Konjski Dupki - Glufcovec


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 01:12Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 19:53Земјиште спроти Хотел „Фени“ во Кавадарци

Се продава земјиште (парцела бр. 10032/1) веднаш спроти Хотел „Фени“ ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 19:52ПЛАЦ ЗА КУЌА

Градежна парцела 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 16:22Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 14:21Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 14:21Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 фев 10:26Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 фев 10:16Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


34 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 фев 20:18Se prodava lozje so povrsina od 7 dekari

Се продава лозје со површина од 7 декари, од кои 4.5 декари е смедере...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 фев 16:19Лозје на Копачот кај Кавадарци

Се продава лозје во место викано Копачот (парцела бр. 9108), на патот...


7 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 фев 15:10Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 фев 07:23Lozje Umata Kavadarci

Se prodava Lozje so povrsina od 13.517 na resavskiot pat blizu Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 фев 07:23Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 17:30Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 11:54Нива во Желков дол

Се продава нива во Желков дол со вода, на 150м од патот.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 јан 17:12KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 јан 13:36Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам