Прилеп
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICEN VELOSIPED eCity

VELOSIPEDOT E KOMPLETNO ISPRAVEN SO ORIGINALEN POLNAC, BATERIJA, KLUC...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 19:31ELEKTRICEN VELOSIPED CROSSWAVE

VELOSIPEDOT E KOMPLETNO ISPRAVEN SO ORIGINALEN POLNAC, BATERIJA, KLUC...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 19:31ELEKTRICEN VELOSIPED GIANT

VELOSIPEDOT E KOMPLETNO ISPRAVEN SO ORIGINALEN POLNAC, DVE BATERII, K...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 19:31Trek velosiped 26 L

Velosipedot e vo top sostojba kako nov mnogu malku vozen, celata opre...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 17:02TREK X-CALIBER 9, 2021

Се продава Trek x-caliber 9, 2021 - Големина на рам M/L, 18" - Опрема...


1.050 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 15:25Velosiped tocak 24"

Velosipedot stoi podolgo vreme ispraven treba da se podmačka cenata ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Денес 13:58CAPRIOLO speedster 3x8

Se prodava Capriolo speedster vo odlicna sostojba. Golemina na ram 52...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 09:47Capriolo diavolo 20" detski velosiped

Се продава детски велосипед Capriolo diavolo. Димензија на тркало 20"...


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 09:47EL. VELOSIPED

Elektricen City Bike 7 brzini 2 baterii FISCHER Made in Germany


590 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 09:18Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 22:08Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 22:08**** CUBE NATURE EXC 28ka 56 cm ****

**** CUBE NATURE EXC 28ka **** *** cena 680 evra *** 2021 GOLEMINA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:38**** EINZIG FIXIE 28ka ****

**** EINZIG FIXIE 28ka **** GOLEMINA NA RAMKA 59cm 🚐ISPORAKA S...


249 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:38**** FUJI NEVADA ONE 27.5 ka ****

*** cena 385 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 35 cm ☎️078-411-850 🚐ISP...


385 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:38Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka

Golemina na ramka 57cm 22.5”


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:38**** BICYCLES PORTO E -BIKE ****

**** BICYCLES PORTO E -BIKE **** ⚠️ cena 1150 evra ⚠️ ☎️078-411-850


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:38SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 06:56Winora Grenada

Zacuvan donesen od Germanija


9.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 06:56Univega Alpina HT-530

-Univega Alpina Ht-530 -26" trkalo L ram -Zadno aparatce Deore sl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
399 €
Прилеп

Велосипеди

05 јун 15:30BERGAMONT VITESS BELT 28ka

2021 Golemina na ramka 52 cm 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐 ☎️078-411-850


620 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

05 јун 08:48RADON 9.0 28 ka

RADON TCS 9.0✅ full deore XT✅ led dinamo ✅ MAGURA glicerin k...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 19:05Velosiped Racer

Odlicno socuvan Svajcarski velosiped Racer. Ram L Trkala 26" Shima...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 16:10Scott

Scott XL 29 novi gumi vo odlicna sostojba


23.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 15:44SCOTT ASPECT 960 XL 2021

VO EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN NA 22/03/2023 TOP SOSTOJBA


500 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 12:37AIM CUBE HPA - XXL

AIM CUBE HPA - MODEL 2020 GOLEMINA NA TRKALA - 29 ‘’ GOLEMINA NA RAM ...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 12:37EXTRA VELOSIPED

Vo odlicna sostojba donesen od stranstvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 09:14EXTRA VELOSIPED

Donesen od Holandija, vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 09:14Extra VELOSIPED

Vo odlicna sostojba, alominiumski ram, donesen od Germanija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 09:14VELOSIPED “ RADON “ deore XT

SE PRODAVA VELOSIPED RADON 28’ TRKALA 24 BRZINI DEORE XT


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 07:26RACER VELOSIPED

SE PRODAVA VELOSIPED RACER 26 INCHI TRKALA 21 BRZINA DISK EKST...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јун 07:26se prodava velosiped

Se prodava velosipedot lokacija prilep mani na velosipedot se slab...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 јун 16:02Velosiped California

Tocak California vo dobra sostojba ispraven so 24 gumi Rubena..


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Прилеп

Велосипеди

03 јун 13:31Velosiped

Se prodava velosiped mnogu socivan,Zvoni na Viber +38978430170 ili 07...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Прилеп

Велосипеди

02 јун 11:14Bianchi Magma 29"

Velisipedot e nov kupen vo Outdoor mk 2021 god.vozen pomalku od 100 k...


640 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
650 €
Прилеп

Велосипеди

02 јун 09:21CULT mars 2 alu ram full shimano

Bez grebnatinka isto kako nov


250 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 мај 18:18Велосипед RALEICH

Се продава велосипед Raleich 26'' , MAgura хидраулични кочници, Shima...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 мај 14:38VELOSIPEDI OD CH.

Velosipedi ( polovni) od CH.🇨🇭 od poznati firmi so vrven kvalitet c...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 мај 09:00e-bike

soliden,visoka klasa na simano,novi gumi,baterija-150 km,


8 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 мај 13:05Detski Velosiped Tocak

20" detski velosiped 076-270-362


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 мај 12:39Detski Velosiped Tocak

22" so 7 brzini 076-270-362


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 мај 12:39Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам