Скопје Центар
                   
2157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

Gaming Chair Viper G5 Black & Red - Novi

Гејмерски стол со функционален дизајн, изработен од цврсти и квалитет...


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Computer Cooler 120mm with 15 LED Illuminated - Novi

15x LED Illuminated Computer Cooler DC FAN Transparent Brushless Cool...


250 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Multimedia Stereo Speaker 2.1 Wooden - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2806 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR - Novi slusalki

P47 Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR Black with FM Radio High f...


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:11Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Odlicno socuvan Macbook Pro Intel i5 329GB 13inch / 2011

Prodavam odlicno socuvan ,retko koristen, Apple Macbook Pro, 2011, ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:26Kompjuter HP All-in-One 24

Se prodava desktop komjuter HP All-in-One 24. Celiot komjuter e smest...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:35Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na WINDOWS I OFFICE kako i site potrebni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 09:31Asus VivoBook X512DA Ryzen 5 3500U/8GB/512SSD/Vega8

Prodavam laptop Asus VivoBook X512DA 15.6 inch FHD. Procesor: Ryzen...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:43GAMER PC ASUS ROG G35CG I7-11700KF

prodavam gamer pc asus g35cg kupen pred 6 meseci od neptun so rtx 308...


49.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
69.000 МКД
Денес 07:34Компјутер потполно во функција-за дома,канцеларија,играње

Матична плоча-ASRock ALiveNF5-SATA2+ Процесор-AMD Phenom 9750 Quad-c...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 07:06Macbook Pro M1 13inch

Се продава!!! Macbook Pro М1 чип, 8gb РАМ, 512gb SSD меморија заедн...


74.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:37  НОВ ОГЛАС

Gigabyte OC 3x 2070 super 8gb

Se prodava grafickata, komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna,...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54  НОВ ОГЛАС

MSI gaming x TRIO 3070ti 8GB

Se prodava grafickata komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna b...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:52  НОВ ОГЛАС

MSI ARMOR 2070 8GB

Se prodava grafickata, komplet so kutija. Garancija istecena. Cena fi...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51  НОВ ОГЛАС

GIGABYTE OC 2060 6GB

Se prodava grafickata karta od naslovot komplet so kutija. Garancija ...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:48  НОВ ОГЛАС

Матична ASRock N68C-S UCC со процесор, РАМ и напојување

Се продава матична ASRock N68C-S UCC заедно со процесор AMD Athlon I...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:08  НОВ ОГЛАС

Cisco ASA 5505 firewall 8 ports

Nikogas ne iskoristen firewall cisco asa 5505 Cisco ASA 5505 е целос...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 20:15Hard disk 1TB za Laptop 2.5 Segate

Diskot e vo malku koristen bez bad secktori imate dokaz od hd sentine...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Hard disk 500gb za laptop 2.5"

Odlichna sostojba 500gb 2.5" HGST


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Hard disk za laptop WD Blue 1TB

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR

Prodavam Ipad mini 3, so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 18:57Huawei MediaPad T3 10” - kako nov

Prodavam Tablet Huawei MediaPad T3 10”, model AGS-W09, mnogu malku ko...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 18:57Logitech G502 Mouse

Se Prodava G502, dobra sostojba. broj: 072725589


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19Prodavam rigovi

Za info sto ima novo i koristeno od rigovi na 079 322 873 viber/w...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:45Otkupuvam rigovi

Otkupuvam Rigovi so amd ili nvidia karticki 3060ti so 6 karti, 307...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:45Hp

Se prodava printer HP, vo ispravna sostojba.Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:30Macbook Pro retina 2015

Prodavam laptop Macbook pro 2015, bez tragi na koristenje. Otprilika ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:26Prodavam PC

Многу малце користен компјутер во продукција, најчесто како резервен....


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:26Delovi za Dell Inspiron -3521,3542 3558,5551,5558,5559,7558

Se prodavaat delovi za poveke modeli na Dell laptopi od Inspiron seri...


55 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:36Apple Macbook Pro: Intel i7 2.3GHz(Quad)/650 GT/8 GB/250 SSD

Se prodava Apple MacBook Pro (Retina, Mid 2012) so: Procesor: Intel ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:16DELL компјутер ( 4RAM & 128GB SSD + 250GB HDD) ОДЛИЧЕЕН !

Се продава Optiplex 360 надграден со 4 гб рам, ссд САМСУНГ 128 гб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:32Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Батер...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:32* Dell Vostro 15 3000 Series * Laptop ( i5 / 16GB RAM )

Продавам Dell Vostro 15 3000 Series. Лаптопот е малку користен и е во...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:32USB Audio Adapter 3.5 mm

3.5 mm - USB A Audio Adapter za kompjuter, laptop. Korisno ako imate...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22  НОВ ОГЛАС

ASUS X55A

PRODAVAM SKORO NEUPOTREBIBAN ASUS X55A. SSD 250GB NOVA BATERIJA , D...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:17DELL INSPIRION 7720

DELL INSPIRION 7720 i7 , 8gb RAM , mesto za tri HDD, HD monitor 17.3...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:17MIXED MINING RIG 204Mh/s

**************ITNO************** MOZE PLAKJANJE I VO CRYPTO Se pr...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:00Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам