1066 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


27.000 €
или предлог цена
13 мар 15:26Промовирано

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
Вчера 15:32Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
23 мар 09:32Промовирано

VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Денес 11:40BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.499 €
или предлог цена
Денес 11:33Mercedes E220 W211

Kolata e pali vozi, registirana do 30 mart 2023 Prv gazda vo mk, lic...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Денес 11:08Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.800 €
или предлог цена
Денес 10:43Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:43VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik Idealno za...


9.499 €
или предлог цена
Денес 10:40mercedes c220 cdi

/


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:39KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata e vo Odlicna so...


5.200 €
или предлог цена
Денес 10:24Opel Corsa 1.4 benzin Auto Swiss Ohrid Ch

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Opel Corsa 1.4 benzin ⛽️ 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2...


4.850 €
или предлог цена
Денес 10:23Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
Денес 10:23Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Денес 10:23MAZDA 2 1.3 SPORT NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Денес 10:23Opel Corsa 1.2 benzin Uvoz CH Swiss 2010

-Donesena do Svajcarija 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -Edition Serija -Crn Krov ...


5.000 €
или предлог цена
Денес 10:23MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:23GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


10.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.200 €
Денес 10:13Opel Corsa 1.3 Dizel

Se prodava Opel Corsa 1.3 Dizel 55kw 2007 god Registrirana do 01....


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.100 €
Денес 10:13BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


13.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Денес 10:13Opel corsa D 1.3 CDTI

Se prodava opel corsa 1.3 cdti 2006 godina Povejke info na 077-62...


4.000 €
или предлог цена
Денес 10:13Mercedes Benz E clasa

Mercedes Benz E clasa EVO motor 2150 kubici 100 kilovati 136 konjski...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12BMW 318 - Prva boja .. Reg .. Zel karton

Se prodava BMW 318 tng Voziloto max zacuvano kako nadvoresno taka i ...


1 €
или предлог цена
- 86 % Попуст
7 €
Денес 09:56Volkswagen Polo 1.6 Bloemotion

Volkswagen Polo 1.6 Dizel Klima Centralno Servo volan Start stop...


1 €
или предлог цена
Денес 09:35Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Денес 08:56Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.890 €
или предлог цена
Денес 08:54MAZDA 2 - 1.3 .. Prva boja .. Registrirano

Se prodava Mazda 2 1.3 benzin Maksimalno socuvano kako nadvoresno ...


1 €
или предлог цена
- 86 % Попуст
7 €
Денес 08:41ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ БЕЗ ВОЗИЛО-ми треба пред се з...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.990 €
Денес 07:38VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 194000 KM SO GARAN...


5.300 €
или предлог цена
Денес 07:35  НОВ ОГЛАС

SKODA OCTAVIA

SKODA OCTAVIA 1.4 BENZIN/PLIN 2008 GOD NA PROIZVODSTVO 186 000 KM ...


4.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Денес 07:28Xsara 1.9D 98' 1200€

Citroen


1.200 €
или предлог цена
Денес 02:05VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA REGIST...


8.800 €
или предлог цена
Денес 00:22Jaguar XF 2.7 diesel

Se prodava jaguar XF 2.7 diesel V6 Biturbo Mozna e zamena so vasa do...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
Вчера 21:55Bmw x5

Vo odlicna sostojba moze zamena


5 €
или предлог цена
Вчера 21:48Punto grande evo 1.3 jtd multijets

Grande punto evo 2011 1.3 mult jets Novi gumi Klima ispravna Fab...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 19:55  НОВ ОГЛАС

BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 19:45MINI COUNTRYMAN COOPER S 4x4 185HP

Minito e vo odlicna sostojba , napraven e mal servis 02.2023 i golem ...


10.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 €
Вчера 19:40Peugeot Пежо 206SW

Автомобилот е редовно сервисиран и е во технички одлична состојба. Не...


1.790 €
или предлог цена
Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Peugeot 607

Se prodava peugeot 607 2008 godina 2.2hdi 125kw Od oprema poseduva ...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Вчера 19:28MAZDA 2 1.4 DIZEL 2009

Kolata e vo odlicna sostojba, bukvalno bez nikakvi dodatni vlogovi. ...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Вчера 19:06Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
Вчера 18:46Bmw 730D

Se prodava bmw 730D 245 hp 2009-2010 godina Vakum na vrati senzori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:20Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам