449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HARMAN KARDON

HARMAN KARDON 2.1


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:29HARMAN KARDON - PIONEER

HARMAN KARDON - 7000 DEN PIONEER - 6000 DEN por...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28NOVI BTERII ZA DRONOVI

PRODAVAME POVEKE VIDOVI NA BATERII ZA DRON 3:7V _300mah 3'7v--500ma...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

Вчера 20:15KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 15:00FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 15:00Denon avr3805 made in Japan

Se prodava denon avr 3805 vo odlicna sostojba bez ostetuvanja,so orgi...


320 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam Prozektor

Prodavam Prozektor neipitan


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео проектори и опрема

Вчера 11:42Assasins Creed kolekcija PS4

Се продава лично собрана колекција на Assasins Creed игри, цената е ф...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 00:34Bobcat helium miner 300

Helium miner 300 carinet so komplet dokumentacija Moze zamena samo z...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Безжична технологија

15 авг 20:36Retro radio

se prodava retro radio od 70-te godini odlicno socuvano i ispravno


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

15 авг 12:51Prodavam LG OLED77CX6la

Poloven


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 09:38LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 09:38ОLED TV LG 55GX

Poloven i ispraven


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 09:38Nova navigacija Tom-Tom

mapa od Slovenija ili Madzarska pa nagore,EU mapa 2019


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

GPS уреди

14 авг 13:53Android tv box

Se prodava nov nekoristen android box. RAM 4G ROM 63


2.900 МКД
или предлог цена
14 авг 12:24Kenwood resiver

Prodavam odlicen resiver Kenwood bez nitu Edna mana nema grepka premn...


6.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

14 авг 10:59Prodavam KENWOOD

Prodavam odlicno pojacalo resiver KENWOOD bez nitu edna grepka kako ...


6.800 МКД
или предлог цена
14 авг 10:59SE PRODAVA DRON

SE PRODAVA DRON. MNOGU MALKU KORISTEN. DVA PATI. 35 EVRA 070-744-4...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

14 авг 01:00Prodavam ps 4 slim

Novo ps 4 slim so eden orginalen kontroler site kabli za priklucok i ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

13 авг 13:49Igri PS4 PS3 PS2 игри оригинал original

Игрите се сите оригинални и доаѓаат комплет со сите стикери, manuals,...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

13 авг 13:48Pojacalo Sanyo DCA-301

Се продава добро сочувано и ретко винтиџ појачало Sanyo DCA 301. Стар...


2.999 МКД
или предлог цена
13 авг 06:03Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
12 авг 23:07SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
12 авг 23:07Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
12 авг 23:07Yamaha KX-380 Deck

Deck od licna kolekcija vo fabricka sostojba


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

12 авг 23:07NOV DRON SO KAMERA

PRODAVAME NOVI DRONOVI SO KAMERA


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

12 авг 16:57TV SONY televizor 72cm

SONY televizor 29'(72cm) ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

12 авг 14:46DJI Mavic Mini Combo

Se prodava DJI Mavic Mini Fly More Combo , vo besprekorna sostojba , ...


270 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

11 авг 21:27JBL CHARGE 4 bluetooth speaker

Nov, nekoristen vo kutija


5.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

11 авг 09:42LG - 23 " TV-MONITOR Ful HD

Prodavam monitor-TV M237WDP . Slika kristal so golema rezolucija komp...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

11 авг 08:33Color televizor Beko

Prodavam ispraven Color Tv BEKO. Doagja so original dalechinsko.


30 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.500 €
Гази Баба / Скопје

Останато

10 авг 18:15Samsung S760

Prodavam digitalen fotoaparat Samsung S760


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 авг 18:14LG TV

TV LG vo odlichna rabotna sostojba, so daljinsko, 071 806 912


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

10 авг 13:27Се продава сет SONY од esprit серија,

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома тежина 24 кг....


1.500 €
или предлог цена
10 авг 12:54Radio za peugeot 407

Radio za peugeot 407 Ispravno Original Socuvano Cena 3000 David. 0775...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 авг 12:04Продавам игра F1 2020

Продавам оригинална игра за пс 4 F1 2020


2.500 €
или предлог цена
09 авг 17:16Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

09 авг 10:05LG RADIO SISTEM SO 3 CD, 2 ZVUCNIKA FM RADIO

Se prodava LG radio so 3 cedinja, ispravno. Prakam i po Kargo


2.300 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.900 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

09 авг 01:22Vintage receiver Lenco R-2500

Се продава AM/FM стерео ресивер Lenco R 2500 (vintage), со преубав зв...


2.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.100 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11Vintage tuner Dual CT 1440

Се продава стерео тјунер Dual CT 1440 (vintage 1978-79). Тјунерот си ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.100 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам