Кичево
                           
349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 јан 13:39Промовирано

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 10:17Se prodava plac zad Androko

Se prodava plac so povrsina od 352 m2 vednas zad market Androko, spro...


1 €
или предлог цена
Денес 10:17Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 09:43Se izdava stan nasproti komunalezlc

Stanot se naoga nasproti komunalec i mk sumi,2 sobi 2 spajsa terasa i...


170 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 09:09plac na dobra lokacija,povolno!

placot e 420m2 i se naoga vo blizina na magistralniot pat kicevo pril...


32.000 €
или предлог цена
Денес 01:22mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 16:58Kuka vo karposh

Prodavam kuka baraka vo Kichevo naselba karpos na ulica lefce stefano...


31.500 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 15:03Se prodava kuka

Kukata se naoga vo aramisko maalo odma do novata bolnica… Dvorna pov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:34Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 20:41Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 17:03SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 16:48Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
25 јан 15:28КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 13:28Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 €
Кичево

Станови

25 јан 12:15Se prodava kukja nad avtobuska stanica

Se prodava kukja nad avtobuska stanica so dvorno mesto 1800m2 so mark...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 11:12SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 09:26Se prodava kuka / Се продава куќа

Se prodava kukja so povrsina od 150m2 i dvorno mesto od 715m2 koja se...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јан 19:18Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јан 18:42Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 јан 11:36Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

24 јан 11:36Stan sproti Mojso kafana 71m2

Se prodava stan sproti Mojso kafana. Stanot raspolaga so edna spaln...


54.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 јан 18:05Super lokacija

Se izdava deloven objekt na super lokacija ulica 11.Septenvri lice z...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

23 јан 16:16PRODAVAM PLACOVI

prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pa...


По Договор
или предлог цена
23 јан 14:52Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 16:55Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 16:44Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
21 јан 18:05Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
21 јан 18:04Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
21 јан 18:04Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

21 јан 18:04Куќа на убава локација во Кичево

Куќа наспроти Хотел ресторан Арабела на широкиот паркинг има нов дета...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Кичево

Куќи / Вили

21 јан 16:574 МАШИНИ ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВААТ 4 МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. ВО ДОБРА С...


150.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

21 јан 14:13Se prodavat frizhider duboko 310litro gorenje 30 dena e kor

2021go


200 €
или предлог цена
Кичево

Останато

20 јан 17:02Se prodava prekrasen golem stan 120m2

Se prodava stan so povrsina od 120m2 i 20m2 garaza vo zgradata. Stano...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 јан 11:35Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:35Agencija za nedviznosti OKEY

Do kolku imate potreba od kupuvanje ili prodavanje na nedvizen imot (...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

20 јан 11:33Se prodava plac vo nas. Karposh

Se prodavaat placevi so povrsina od 360 do 500 m2 vo nas. Karposh. P...


1 €
или предлог цена
20 јан 11:32Se prodava nova kukja so deloven prostor

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e pod...


490 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:32Plac kaj socijalnata zgrada Drugovo

Se prodava plac kaj socijalnata zgrada vo Drugovo so povrsina od 418m...


15.000 €
или предлог цена
20 јан 11:32Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:31Se prodava kuka,kuca, куќа, Kicevo

Kukata e so seta potrebna dokumentacija, 390m2 tel. 071 254 460 tel...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:30Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам