Кичево
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 јан 13:39Промовирано

Kuka vo karposh

Prodavam kuka baraka vo Kichevo naselba karpos na ulica lefce stefano...


31.500 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 15:03Se prodava kuka

Kukata se naoga vo aramisko maalo odma do novata bolnica… Dvorna pov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:34Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 08:50Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 20:41Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 17:03SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 16:48КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 13:28Se prodava kukja nad avtobuska stanica

Se prodava kukja nad avtobuska stanica so dvorno mesto 1800m2 so mark...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 11:12SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 09:26Se prodava kuka / Се продава куќа

Se prodava kukja so povrsina od 150m2 i dvorno mesto od 715m2 koja se...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јан 19:18Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јан 18:42Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 16:55Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 16:44Куќа на убава локација во Кичево

Куќа наспроти Хотел ресторан Арабела на широкиот паркинг има нов дета...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Кичево

Куќи / Вили

21 јан 16:57Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:35Se prodava nova kukja so deloven prostor

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e pod...


490 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:32Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:31Se prodava kuka,kuca, куќа, Kicevo

Kukata e so seta potrebna dokumentacija, 390m2 tel. 071 254 460 tel...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 11:30Kuća nasproti gradska bolnica so dva dućani

kućata e nova gradnja 320 m2 po imoten list 3sprata i podrum blizu ce...


95.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 јан 08:35Се продава куќа

Се продава куќа населба Раштански пат.Сопствено парно греење реновира...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 јан 15:50VIKENDICA..S.LUPSTE.

Se prodava Vikendica vo S.Lupste, vo blizina na Samokov/Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јан 22:17Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 јан 14:22Se prodava kukja nad Kasarna

Se prodava kukja nad Kasarnata vo Kicevo, kukjata e na 3 sprata od ko...


108.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 19:04SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 19:03Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko ...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 19:02Kaj gradski pazar kukja i dukani

Odma do gradski pazar kukja so dukani i stara kukja se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 11:32Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 јан 13:28Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 23:33СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата се наоѓа во населба Горица, наспроти бензиската Макпетрол, со ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 21:54Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 16:33Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrad...


68.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 16:02Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 15:07SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...


110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 14:59Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 јан 09:45Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 јан 13:39Kukja kaj Makepetrol kon Ohrid

Se prodava kukja od 100m2 na dva sprata i podkrovje, gornite spratovi...


39.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јан 14:37Se prodava kukja vo Pashino

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podele...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јан 14:37Se prodava kuka na Magistralen pat

Se prodava kuka na Magistralen pat Na izlez od Kicevo prema Ohrid P...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јан 23:23ZAMENA ZA POMAL STAN ili GARSONJERA

Se prodava ili zamenuva za pomal stan! Lokacija: ul. "Mara Ugrinova ...


50.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јан 13:17Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 дек 22:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам