Битола
Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на кревети / Izrabotka na kreveti

Изработка на кревети со метална конструкција и дрвен декор по ваша ви...


1 €
или предлог цена
Денес 09:40



Lezaj so dusek i natkasni / Лежај со душек и наткасни

Продавам комплет лежај со душек и две наткасни во одлична состојба. ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36



DORMEO DUSEK

Prodavam nov dormeo dusek na sklopuvanje so dimenzii i toa pusten 195...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36



Душек (dusek)-Medicott

Душекот е купен од Пункт мебел и е користен 3 год. Гаранција: 10год...


1 €
или предлог цена
15 авг 08:49



Кревет со душек 190x82 цм.

Продавам кревет со душек со димензии 190 x 82 цм. со два странични ам...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
14 авг 21:35



Spalna Simpo

Se prodava krevet od Simpo + dusek (jagodina) + latofleks 076 667 17...


6.500 МКД
или предлог цена
14 авг 14:18



Se prodava komoda, natkasni i 3 garderober

Se prodavaat komoda, dve natkasni i 3 garderoberi od masivno drvo


1 €
или предлог цена
13 авг 13:47



SPALNA SOBA SE PRODAVA

Se prodava spalna soba. Spalnata se prodava bez DUSEK !!!


4.500 МКД
или предлог цена
12 авг 12:33



BRACEN KREVET

Se prodava bracen krevet 200x160. Mozi zaedno so joga(koristena)i bez...


По Договор
или предлог цена
12 авг 11:49



DRVEN KREVET-DORMEO DUSEK

SE PRODAVA DRVEN, EDINECEN KREVET, SO SKORO NOVA DORMEO "SILVER" JOGA...


10.000 МКД
или предлог цена
11 авг 19:33



Regal za vo spalna soba.

Prodavam regal kako na slikata momentalno e rasklopen . Regalot e vo ...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
09 авг 20:06



KREVETCE ZA BEBE

VO ODLICNA SOSTOJBA


6.000 МКД
или предлог цена
04 авг 20:01



Dusek 120x60x20

Se prodava dusek za detsko krevetce Malce koristen Dimenzii 120x60x2...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 10:54



Kreveti

Drveni edinecni kreveti so dusek


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 10:42



Се продава ДОРМЕО душек

Продавам душек ДОРМЕО 200×160 со алое вера во одлична состојба. Цена ...


5.500 МКД
или предлог цена
22 јул 17:06



Lezaj / Лежај

Лежај Јуле тел : +38978231776


5.000 МКД
или предлог цена
16 јул 10:51



Francusku lezaj / Француски лежај

Dimenzii 160 x 190 cm Telefon za kontakt 072 264 969


10.000 МКД
или предлог цена
13 јул 12:26



Spalni

Vrsime izrabotka na spalni, dimenzii model i boja po vas izbor.Kvalit...


21.000 МКД
или предлог цена
13 јул 08:05



Krevet Poloven

Se prodava poloven krevet telefon za kontakt 077 427 566


2.000 МКД
или предлог цена
12 јул 23:24



***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА** КАКО НОВА!!

***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА*** БУКВАЛНО КАКО НОВА!!! ***КУПЕНА Е ПО ЦЕНА ...


10.900 МКД
или предлог цена
10 јул 23:45



Se prodava krevet za spalna

Се продава кревет за спална соба. Направен пред 6 години, да не речам...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јул 12:06



Latoflex lezaj

Latoflex 2m na 2 m ,Novi,neupotrebeni! Cena povolno,! Tel076 478 667


1 €
или предлог цена
01 јул 15:36



Dusek na naduvanje

Dusekot e ne upotreben 195x160x20 Do 140 kg


1 €
или предлог цена
12 јун 10:29



SLOVENSKA SPALNA NOVA SPAKOVANA + NOVA JOGA

spalnata e nova spakovana (slikite se od ista takva) zaedno so nea od...


По Договор
или предлог цена
11 јун 19:06



Nov skaf za vo spalna ili detska soba

Se prodava recisi nov skaf(komoda)mnogu malku koristen bez znaci na ...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 14:30



barok skaf

Barok skaf


5.000 €
или предлог цена
24 мај 15:43



SE PRODAVA SPALNA

Se prodava spalna so dushek vo odlicna sostojba cena po dogovor telef...


По Договор
или предлог цена
08 мај 12:41



Krevet od mahagoni drvo

Starinski krevet od mahagoni drvo, komplet so natkasna


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 09:33



Postela

Se prodava postela so dimenzii 190cm x 90cm x 20cm


1 €
или предлог цена
22 апр 15:41



Se prodava latofleks

Se prodava nov latofleks 200×180 mozi se deli i 200×90 za 2 kreveti


3.500 МКД
или предлог цена
05 апр 20:57



Se prodava lezaj 180 na 190

Se prodava lezaj 180 na 190 bez dusek samo lezaj za poke info na br...


6.500 МКД
или предлог цена
03 апр 09:52



Krevet kreveti

Se prodava eden krevet! (drugiot e prodaden) Krevetite se od drvo!


1 €
или предлог цена
03 мар 21:28



Krevetcina malku koristeni Se pravat i spalna

1 krevetce za 3000 den. 2 te za 6000 Lesni se za transport se rask...


3.000 МКД
или предлог цена
28 фев 14:16



garderober / plakar

2 godini koristen garderober (FORTUNA FU) kupen od evodizajn, dobro s...


6.000 МКД
или предлог цена
24 фев 23:21



Elektricni kebinja

Elektricni kebinja 120 - 160cm Ekonomicni, potrosuvacka kolku edna s...


800 МКД
или предлог цена
22 фев 23:04



кревет со фиока и душек користен само 1 година

кревет 200x90 со фиока со исти диманзии за душек или место за чување ...


6.500 МКД
или предлог цена
01 фев 14:52



Plakar

Vo super sostojba Info 075753204 075753204


4.500 МКД
или предлог цена
08 дек 15:26



KLASICNA SPALNA EFTINO

CLASSIC KLASICNA EFTINO 200-180


1 МКД
или предлог цена
03 ное 15:05



Dusek za spalna

Se prodava malku upotrebuvan dusek za spalna so dimenzii 180x190


2.000 МКД
или предлог цена
31 окт 20:19



SE PRODAVA LEZAJ

Se prodava lezaj 180sirina na 2metra dolzina lezajot odi bez dusek sa...


7.500 МКД
или предлог цена
24 окт 13:11



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам