2309 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:33Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12Set zamaec, potisna, lamela mercedes B200_w245

Poloven set potisna, lamela I zamaec za mercedes b200 W245. Marka na ...


150 €
или предлог цена
Денес 13:12Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Audi A6 (4F, C6) 2.4i V6

Prodavam delovi za Audi A6 (C6/4F) 2.4i V6 Benzin 2005g. Istiot mod...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00BMW ///M 320d 190PS 2016/2019 posleden model F30 Automatik

Watsapp barajte me 070990007 070990007 BMW ///M 320d 190PS X-Drive A...


19.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
19.990 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:59Tapacir za krov za Golf 4

Tapacir za Golf 4 zdrav ne skinato


1 €
или предлог цена
Денес 12:42VOLVO 440 1.9 TD

Volvo 440 1.9 td 1994 godina se prodava cela motorot dobar kuka ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:42Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:11Audi A6 3.0tdi 4x4

Se prodava audi a6 3.0tdi 4x4 kolata e vo dobra sostojba napraven ser...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:10Se prodava prikolka za kola odlicna sostojba

120x180


1 €
или предлог цена
Кичево

Приколки

Денес 12:03Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:50PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLIC...


Денес 11:21Opel Astra GTC preden branik

Branikot e skrsen predna leva strana


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Palto Harley Davidson

Se prodava novo voopsto ne noseno kozno palto Harley Davidson 3xl, p...


Денес 09:35Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:08VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:08Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:08Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:06Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:55VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI

Cel za delovi


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:13  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 TDI 2003 FACELIF

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 2003 godina FACEFILT Audito e so full opre...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:05  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT

Reg do 9-2023 so zelen karton


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 BENZIN 1.6 BENZIN PLIN

Nema reg i puknata soofersajbna Plin bez dok


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:01  НОВ ОГЛАС

OPEL VECTRA 2.0 DTI -MOZE ZAMENA ZA SKUTER

Reg do 3-2023 Moze zamena za skuter samo ne kineski


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:58  НОВ ОГЛАС

Lamela Potisna i Zamaec LUK za opel astra H 1.7 cdti

Vo dobra sostojba! Lamela potisna i zamaec za opel astra H 1.7 cdti


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:48Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:25Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.999 €
Кичево

Автомобили

Денес 01:08Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:05Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:35Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:33MAN 19.343 so Kran Effer E150

Se prodava kamion Man 19.343 1996 god so Kran Effer E150 4s so 4 izle...


19.900 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 21:13Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 21:13BMW 123 Bi-Turbo Diesel 204 ps. - 09

uvezena od CH! novi zimski gumi 2.0 diesel 204 ps. moze zamena za...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:13  НОВ ОГЛАС

Radio za golf 5+

Radioto e ispravno 100%


Вчера 20:46Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:46Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.450 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:45Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:29Suzuki Maruti benz plin

novi zimski gumi atest plin pali vozi registrirano premnogu ekonomicno


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:53Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам