1176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:48Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Philips headphones

Novi neotpakovani slusalki


450 МКД
или предлог цена
Денес 11:55NOVI

Ne otpakovani novi 2te rab za 1500 zemeni od vip


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:48Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:48SAMSUNG A21 S....STAKLO

Vo top sostojba 10


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:39  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 PRO 128 GB NOV

Se prodava och evropski iPhone 13 pro Nov neupotrebuvan Garancija d...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Денес 09:24PRODAVAM NOKIA 8110 4G ODLICEN SO GARANCIJA

Prodavam nokia 8110 4g odlicno zacuvan so garancija...wifi


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 08:31iPhone XR

Se prodava iPhone XR 64GB bel maksimalno zacuvan bez nitu edna grebna...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:56Samsung s21 ultra 5G MOZNA E ZAMENA

Telefonot e odlicno zacuvan. Raboti na site sim karticki. 12gb ram 25...


740 €
или предлог цена
Денес 07:43  НОВ ОГЛАС

Huawei Nova 5T

Prodavam Huawei Nova 5T vo fabricka sostojba Bez niedna grepka Bespre...


150 €
или предлог цена
Денес 07:14Galaxy Buds Pro -2022

Комплетно нови - користени само 2 пати - КОМПЛЕТНО НОВИ Гаранција 1 ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:53Маски за Samsung A72

Продавам маски за Samsung A72 Многу малку користени, како нови (без г...


Вчера 23:32Wi-Fi bezzicen polnac za telefon Nov

Bezzicen wi-fi polnac za telefon nov neupotrebuvan


650 МКД
или предлог цена
Вчера 22:21Kupuvam iphone 12

Ponudete iphone 12 po moznost od bitola Info na 078 212 333


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:06Iphone 11

Iphone 11 64gb Sim free (dostapen na site mrezhi) Top sostojba Ima tr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.999 €
Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

Huawei P10 Lite - se prodava ITNO!!!

So original kutija so dokumenti od kae i kako So original polnac+ka...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava Itno!!! Huawei P10 Lite

So original polnac So kutija so se dokumenti od kaj e kupen i kako.....


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Huawei nova 5t

Telefonot e vo odlicna sostojba full pakovanje koristen 2 godini bez ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Вчера 14:33Се продава Xiaomi note 7

Се продава Xiaomi note 7 сочуван, со заштитно стакло, заштитна футрол...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 14:31Se Prodava Iphone 3G, ispraven

Se prodava poloven Iphone 3G, so 16GB vnatresna memorija. Ispraven i ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31Se prodava A1 Alpha 20

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:33Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro


470 €
или предлог цена
Вчера 12:32Odlicno socuvan Samsung S8 kako nov

Bez nikakva grebnatinka, od prv den koristen so zastitna maska i zast...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Samsung A6 2018 odlicno socuvan

Prv sosptvenik Sostojba ednakvo na nov. Kupen od Neptun Bez znaci ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Redmi note 9

Maska za redmi note 9


Вчера 10:53VIVO Y72 5G 8/128

SE PRODAVA VIVO Y72 5G ODLICEN NOV MOBILEN! MNOGU MALCE KORISTEN BATE...


12.990 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb. Plava boja kako nov. Komplet kutija so site acce...


37.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

Samsung galaxy S22 ultra 12/256 gb kako nov 10 DENA KORISTEN. Komplet...


56.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
58.000 МКД
Вчера 09:36Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Bela boja kako nov. Komplet so site accesorie...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Samsung A51 kako nov - mobicom

Samsung A51 4/128gb kako nov. Pod garancija Prakame po Kargo Ekspres...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21+ 7/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 09:35Iphone 7 kako nov - mobicom

Iphone 8 32gb crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ekspres...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128gb kako nov. Crna boja. Komplet kutija so site acces...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 09:35Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


64.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам