860 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

XIAOMI REDMI NOTE 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


8.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:27PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 10:55Samsung Galaxy S9+ S9 Plus DUOS G965F/DS

Се продава одлично сочуван Samsung Galaxy S9+, модел DUOS G965/DS (со...


230 €
или предлог цена
Денес 10:52Samsung Note 10 lite

Се продава Samsung Note 10 lite,со гаранција до 24.10.2022(купен е од...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Денес 10:50ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: iPhone 7 Plus 6900 Samsung A32 1...


7.900 МКД
или предлог цена
Денес 10:41HUAWEI P40 Lite како нов

Се продава Huawei P40 Lite многу зачуван со футрола и заштитно стакло...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 10:31XIAOMI REDMI NOT 9 PRO 8/128

Telefonot e zacuvan kako Nov bez grebanici,ne servisiran do sega,doag...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:27Prodavam Nov XIAOMI MI 10T PRO..FULL PAKET

Telefonot e nov,otvoren i koristen kolku da se proba,donesen od stran...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:52Apple Iphone 12 pro 128gb

so mali zabeleski na ekranot ne e menvan drugo se si funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 09:33Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan

Nov neotpakuvan Samsung S22 ULTRA -USA model SM-S908U1 NAJdobriot so...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Денес 09:24Prodavam iPhone 13 Blue

Telef e top kako nov i ima uste 6 meseci garancija , do Mart Sleduva ...


680 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
720 €
Денес 09:18Samsung s20 ultra 5g kozna futrola orginalna

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba nema grepka na neg...


400 €
или предлог цена
Денес 07:56Note 11 Pro 5G

Xiaomi Note 11 Pro 5G kupen od Telekom neotpakovan so 2 godini garanc...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41Ispraven Samsung A40

Se prodava telefon Samsung A40 vo ispravna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Вчера 19:57Samsung Galaxy A52 6GB/128GB FULL PACK

Одличено зачуван, без никакви недостатоци и гребнатинки, користен со ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43HUAWEI NOVA 9 SE

Telefonot e nov od A1,so 2 godini garancija.


220 €
или предлог цена
Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

Iphone 12pro

Iphone 12 pro Telefonot e vo odlicna sostojba informacii na telefon 0...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Вчера 19:08Iphone 11 pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje 64gb, zamena ...


530 €
или предлог цена
Вчера 18:57Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN telef...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 17:56Telefon Sagem na preklop

Prodavam malo Sagem my200c telefonce, rozeva boja ispraven i raboti n...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Telefon Sagem na preklop

Prodavam mal Sagem my200c telefon, siva boja ispraven i raboti na sit...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Sagem na preklop

Prodavam dva telefoni Sagem my200c, edniot vo rozeva boja, drugiot vo...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 17:29Nokia 3310 se prodava

Se prodava Nokia 3310 samo odpakovan, nov. Prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:07Xiaomi Redmi 7

Се продава Xiaomi Redmi 7. Телефонот е во исправна состојба и премно...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:18Samsung galaxy A71

Odlicna sostojba,128gb so 6gb ram so komplet pakuvanje, odlicen telef...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 14:33Samsung Galaxy A41

Tel e kako niv ,nikogas ne otvaran zachvan slikite se od tel ,za pove...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 13:01  НОВ ОГЛАС

Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Nov Nov! Odlicen Mobilen ful pak zemen od A1...


14.000 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
140.000 МКД
Вчера 12:17A1 alfa20 48mp kamera

Se prodava mob. Tel a1 alfa 20 vo odlicna sostojba . Koj e za ibav te...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:37Mini telefoni

Prodavam mini telefoni so dve karticki


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:4711 Pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grepka so kutija (polnac orginal,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:36HUAWEI NOVA 9 SE

Telefonot e nov,2 godini garancija od A1.


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Вчера 09:43Prodavam iphone 13

Prodavam iphone 13 , koristen polovina god. Bez zamena.


850 €
или предлог цена
Вчера 07:31Samsung J5

samsung Galaxy J5 komplet so se kutija ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:06Iph.13..13pro..12..12pro.12promax..11..11pro..11promax.novi

Iphone 13 13 pro max 12 12pro 12pro max 11 11pro 11 pro max Iph.x Iph...


1 €
или предлог цена
30 сеп 21:22A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi neaktivirani 24m.gar.a1 15900d.mobistrk 075303...


15.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:20Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi note 10 5g.NOVI Ram 4/64gb.kam.65mp.baterija 5000ah. 9490d. 24...


9.490 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:15Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Redmi note 11 ram 4/128gb.8500d.mobistrk 075303777


8.500 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
11.500 МКД
30 сеп 21:12A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 neaktivirani mobistrk 8900d


8.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.490 МКД
30 сеп 21:09Se prodava Samsung S22 Now Neupotreben 076677599

Samsung S22 nov neupotreben info na mobi 076677599


По Договор
или предлог цена
30 сеп 20:42Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам