Дојран
                           
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 окт 22:58Промовирано

Прекрасен поглед на Дојранско Езеро

69м2 X 362 ЕВРА метар квадратен =25 000 евра.скоро за џабе,плус дворн...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 23:18Plac na atraktivna lokacija vo Star Dojran

Placot e najdobro da go videte licno


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 17:42Се издава дуќан

Се издава целосно реновиран дуќан во центар на Стар Дојран, веднаш до...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

Вчера 15:20Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:45Plac vo centarot na Nov Dojran

Plac e so plateni komunali i cis imoten list mnogu eftino


11.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:45Se izdava garsonjera vo Star Dojran!

📞📞***Se izdava Apartmant vo Star Dojran, se naogja na strog centar ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

14 окт 15:07KUPUVAM VO DOJRAN

Baram da kupam kuka, sprat od kuka, vikendica, stan ili plac do 300 m...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

13 окт 21:52Plac so karabina Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac vo ...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 окт 22:04PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

12 окт 16:46Se prodava kuka vo Star Dojran

Se prodava kuka vo Star Dojran na 200 m od gradskata plaza


100.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

11 окт 10:57Vo centarot na Star Dojran

Se prodava dukan vo centarot


40.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

11 окт 10:56se prodava atraktivna parcela

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Gr...


95.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 окт 10:56Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 окт 10:56Се продава плац 500m2

Се продава плац со површина од 500метри квадратни во Нов Дојран до пл...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 окт 10:56Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 окт 10:56Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 окт 10:56Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran 150m2 so dvor 500 m2


75.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 окт 18:59Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se naogat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

09 окт 19:20Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 окт 22:58KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


55.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:20Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:19Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments vila na super lo...


71.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:19Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila (le...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:18Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava nova vil...


40.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:18Namesten Nov stan vo Dojran

Prodavam kompletno namesten stan vo S. Dojran so prekrasen pogled na ...


33.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 окт 14:46Неповторлива понуда

Се продава/заменува (за Дојран со ваша доплата) 4 собна барака во Рад...


100.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 14:39Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

07 окт 00:02Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 17:48Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 14:04Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


59.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 20:10Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


65.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 20:10Se prodvaat nivi vo Furka

Se prodavat nivi vo Furka pogodni kako plac Kontakt 075 748 929


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 09:30Se prodava kukja vo Furka Dojran

Se prodava kukja vo Furka (Dojran) Kontakt: 075 748 929


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 09:30Se prodava Hotel vo Star Dojran

Agencijata za nedvoznosti Dojran building invesments prodava Hotel-no...


900.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 14:30се продава плац во Стар Дојран

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 сеп 14:35Продавам нива за плацеви

Продавам нива за плацеви. Нивата се наоѓа во село Николиќ, општина До...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 сеп 12:48Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 сеп 10:48Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


350 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 сеп 15:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам