Дојран
                           
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM VO DOJRAN

Baram da kupam kuka, sprat od kuka, vikendica, stan ili plac do 300 m...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

13 окт 21:52Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran 150m2 so dvor 500 m2


75.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 окт 18:59KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


55.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:20Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:19Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments vila na super lo...


71.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:19Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila (le...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:18Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava nova vil...


40.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:18Неповторлива понуда

Се продава/заменува (за Дојран со ваша доплата) 4 собна барака во Рад...


100.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 14:39Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


59.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 20:10Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


65.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 20:10Se prodava kukja vo Furka Dojran

Se prodava kukja vo Furka (Dojran) Kontakt: 075 748 929


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 09:30Se prodava Hotel vo Star Dojran

Agencijata za nedvoznosti Dojran building invesments prodava Hotel-no...


900.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 14:30Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


350 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 сеп 15:45Викенд Куќа во с.Николиќ

Куќа во николиќ со поглед на цело езеро


29.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 сеп 22:32KUKA SO ATRAKTIVEN POGLED NA EZERO

SE PRODAVA KUKA SO ATRAKTIVEN POGLED NA EZERO SO PRISTAPEN ASFALTEN P...


43.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

12 сеп 12:57Kuka so bazen Star Dojran

EKSKLUZIVNO !!! Luksuzna kuka vo Star Dojran 🔑 Vnatresna korisna ...


140.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 19:35Vila vo Star Dojran

Odlicna lokacija ulica partizanska poseben gostinski del nov krov gol...


65.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 сеп 00:18Vila vo Star Dojran

Agencija za nedviznosti Dojran building investments prodava Vila vo S...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 сеп 00:18Vila vo Star Dojran - KARAC

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


140.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 сеп 00:17Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


70.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 сеп 00:17Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 сеп 18:05Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran so pogled na ezero Cena 53.000 evra m...


53.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

01 сеп 01:54Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

31 авг 21:12Apartmani dojran Vila OAZA

TEL: 078239888 Вила ОАЗА е оддалечена само 300 метри од центарот на г...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 авг 00:21Apartmani V&N Star Dojran

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran 3 min nad centarot - pazarceto k...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 јул 15:39Vila vo Star Dojran na atraktivna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


110.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 јул 13:05Се продава целосно опремена вила во Стар Дојран за комерција

Вилата е лоцирана на улица Никола Карев бб. во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 јун 16:42Se izdavat apartmani vo Star Dojran - Stupar

.


900 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

19 јун 17:37Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava kuka vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 00:51Kuka so deloven prostor vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka so ...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 00:51Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava dvo seme...


53.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 00:51Se izdavat apartmani vo star Dojran

Vila Stupar


900 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 јун 14:26Vo Nov Dojran se prodava kuka

Kukata e so pogled na ezeroto


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 мај 10:21Se izdava do samiot pat na Star Doran

Se IZDAVA Ima 10 apartmani sekoj so sopstveno wc I sopstven balkon, k...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 апр 15:54Kuka so deloven prostor

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


245.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 23:33Se izdava dnevna sema na nekolku saati

Se za vasite potrebi dali sakate samo da odmorite ili imate nekoi dru...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 фев 20:22Kuka vo Nov Dojran do ezero

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka na ...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 јан 11:30Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Се издаваат апартмани во Стар Дојран, комплетно наместени со сопствен...


1.200 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 авг 08:19Se prodava kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran,na dobra lokacija kaj staroto uciliste....


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 15:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам