Подкатегорија:
                   
634 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155 https://ark.intel.com/c...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:17Sapphire r9 380x 4gb

Se koristi za igranje, ima dva biosa edniot e 380 a drugiot e 380x.


4.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 20:03napojuvanje 1200w

PSU 1200W BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 80 PLUS PLATINUM FULL MODULAR


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:41Monitor hp pavilion 24CW

Monitor hp pavilion 24CW


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 19:26Laptop & monitor stand

Линк за спецификации: https://www.dormeo.ba/dormeo-uv-light-monitor-...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48RX 580 4gb, RX 570 4gb

Се продаваат: 3 x XFX RX580 4GB 1 x Pulse RX570 4GB 1 x Gigabyte R...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14monitor samsung

samsung monitor so podesuvanje na visina


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Asus Tuf Z590-Plus Gaming + Intel Core i9-10900K

Prodavam ASUS TUF Z590-PLUS GAMING matična kupena nova pred 10 meseci...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39Intel Core i9-10900K + Asus Tuf Z590-Plus Gaming

Prodavam CPU 10-ta generacija, Intel Core i9-10900K Unlocked, go imam...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39AMD Ryzen 9 3950x

Se prodava AMD Ryzen 9 3950x, instaliran vo domashno gaming PC pred 9...


32.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
38.000 МКД
Вчера 13:00Hub USB C Adaptador Ethernet RJ45 Gigabit ICZI

Adaptor USB C with Ethernet RJ45 10/100/10000 Mbps HUB USB 3.0 com 3...


Вчера 11:23  НОВ ОГЛАС

Продавам принтер

Продавам принтер/скенер ласерски HP laser jet pro MFP M28a Цена 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:59  НОВ ОГЛАС

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


350 €
или предлог цена
Вчера 04:49AMD R9 290 4GB

Se prodava neispravna, popravana r9 290 4gb, za delovi slicno.


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 23:52Prodavam printer Hp oficejet 7000 wideformat A3/A4

Prodavam printer kolor Hp oficejet 7000 wideformat A3/A4 mnogu malce ...


120 €
или предлог цена
01 окт 23:48Asrock X470 MASTER SLI

Спецификации : https://www.asrock.com/mb/AMD/X470%20Master%20SLI/in...


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 21:04Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.000 €
или предлог цена
01 окт 20:42Asus GeForce RTX 3060

Се продава графичка картичка Asus GeForce RTX 3060 , користена 10 мес...


21.000 МКД
или предлог цена
01 окт 20:18Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


01 окт 17:48Продавам графичка NVIDIA RTX 2060 Dual

Продавам графичка картица NVIDIA RTX 2060 Dual Palit. Графичката е в...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
01 окт 17:244g ruter

Prodavam 4g ruter raboti na sim


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:32MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC

Se prodava 3070 , koristena za gaming i render , ne e kopana , kuleri...


550 €
или предлог цена
01 окт 14:31SERVERSKI RAM 8GB DDR3 2Rx4 10600R

8GB DDR3 2Rx4 10600R-09-11-E2-P2 1500 den 2 za 2500 den prakjam po ...


1.190 МКД
или предлог цена
01 окт 14:27MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET

MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET ispravni...


2.990 МКД
или предлог цена
01 окт 14:24Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za desktop i laptop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 МКД
01 окт 12:24bluetooth slusalka so mic. Plantronic VOYAGER

bluetooth slusalka so mic. Plantronic VOYAGER,so polnac kutia,socuvan...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
01 окт 08:27Apple Magic Mouse 1

Apple A1296 Bluetooth ,Magic Mouse is with an optimized foot design t...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
01 окт 00:11Surface mobile mouse

Light and portable, the new Surface Mobile Mouse delivers seamless sc...


01 окт 00:10NAPOJUVANJE, PSU,

ANTEC 1300w PLATINUM full modular 2 god garancija 21920 den ANTE...


10.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:40Napojuvanje Delux 650W tivko so 6pin konektor za graficka

- Napojuvanje za kompjuter komplet ispravno, tivko, bez prasina kako ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
30 сеп 20:29Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
30 сеп 20:28Prodavam printer Brother HL 4050

Prodavam printer kolor Brother HL 4050 mrezen polni toneri


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:19Prodavam printer Samsung ml 1520

Prodavam printer Samsung ml 1520 mnogu malku ispecateno evtin toner i...


2.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:18Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:18Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli


2.600 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:18IntelCore ii3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3890den Intel® Core™ i3-6100...


2.990 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:17PRODAVAM DVD-CD/RW ZA POSTARI I PONOVI LAPTOPI

POVEKE VIDOVI,SO IDE I SATA PRIKLUCOK


300 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:09ORIGINALEN ADAPTER MODEL PA-13 ZA DELL- 130W 19.5V 6.7A-NOV

ADAPTEROT E NOV, ORIGINALEN DELL,MODELOT NA ADAPTEROT E PA-13 Family,...


30 сеп 19:04Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам